STANDART WEB SİTESİ

Firmaların ürün ve hizmetlerinin tanıtıldığı, standart tema örnekleri ile kurulan, tanıtım siteleri. Domain Tescili, Hosting Masrafları ve Site Kurulumu dahil, 1500TL+KDV tahmini bir maliyet oluşmakla birlikte, site içeriğine göre maliyet artabilmektedir.

 

STANDART WEB SİTESİ – ÖZEL TEMA

Özel Temalar satın alınarak kurulumu gerçekleştirilen, firma, ürün ve hizmet tanıtım siteleri için site kurulum maliyetleri, 2.500TL+KDV’den başlamaktadır. Tema Maliyeti ve özel eklenti ve yazılım bedelleri fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır.

 

STANDART  VEYA ÖZEL YAZILIM E-TİCARET SİTELERİ

E-Ticaret siteleri Word Press alt yapısı Woo Commerce vb. eklentiler yardımı ile, Opencart tarzı hazır e-ticaret yazılımları ile kurulabildiği gibi, İçerik Yönetim Sistemi satan firmalar tarafından oluşturulmuş e-ticaret paketleri ile de oluşturulabilir. Yazılım ve kurulum maliyetlerini aşağı çekebilmek adına bu ve benzeri alternatifler üretilebilir. Bununla birlikte, mali açıdan yeterli bütçesi olan firma ve kişiler için, PHP veya C# dilinde, özel olarak yazılmış, firmanıza mahsus e-ticaret siteleri de oluşturabiliriz. Hazır yazılımlar ile kurulan e-ticaret siteleri için, maliyet 5.000TL+KDV’dir. Özel Yazılım E-Ticaret siteleri için ise, istediğiniz özellikler, yazılım süresi vb. kriterler dikkate alınarak, proje bazlı fiyat teklifi verilmektedir.