STANDART WEB SİTESİ

Firmaların ürün ve hizmetlerinin tanıtıldığı, standart tema örnekleri ile kurulan, tanıtım siteleri. Domain Tescili, Hosting Masrafları ve Site Kurulumu dahil, ekonomik bir maliyet oluşmakla birlikte, site içeriğine göre maliyet artabilmektedir. Site kurulumda ücretli özel temalar kullanılmamaktadır.

STANDART WEB SİTESİ – ÖZEL TEMA

Özel Temalar satın alınarak kurulumu gerçekleştirilen, firma, ürün ve hizmet tanıtım siteleri için site kurulum maliyetleri, standart web sitesi kurulumuna nazaran biraz daha maliyetlidir. Tema Maliyeti ve özel eklenti ve yazılım bedelleri fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır.

STANDART  VEYA ÖZEL YAZILIM E-TİCARET SİTELERİ

E-Ticaret siteleri Word Press alt yapısı Woo Commerce vb. eklentiler yardımı ile, Opencart tarzı hazır e-ticaret yazılımları ile kurulabildiği gibi, İçerik Yönetim Sistemi satan firmalar tarafından oluşturulmuş e-ticaret paketleri ile de oluşturulabilir. Yazılım ve kurulum maliyetlerini aşağı çekebilmek adına bu ve benzeri alternatifler üretilebilir. Bununla birlikte, mali açıdan yeterli bütçesi olan firma ve kişiler için, PHP veya C# dilinde, özel olarak yazılmış, firmanıza mahsus e-ticaret siteleri de oluşturabiliriz. Hazır yazılımlar ile kurulan e-ticaret sitelerinin maliyetleri ile, özel yazılım gerçekleştirilen site kurulum maliyetleri farklıdır. Özel Yazılım E-Ticaret siteleri için, istediğiniz özellikler, yazılım süresi vb. kriterler dikkate alınarak, proje bazlı fiyat teklifi verilmektedir.

SEO UYUMLU SİTE KURULUMU

SEO Uyumlu Web SitesiFiyatı
WP Standart Tema Örnekleri10.000 TL
Özel Temalar Ücretli Temalar15.000 TL
E-Ticaret Hazır Tema Kurulum30.000 TL
Özel Tema ve Eklenti maliyetleri fiyatlara dahil değildir. Ayrıca ilave edilmektedir.Projeye göre değişiyor.
Html, CSS, Javascript, PHP, C# vb. yazılım dilleri ile yazılmış hazır yazılımlar ve özel yazılımlarProjeye göre değişiyor.

SEO Arama Motoru Optimizasyon Hizmeti, sitenizin arama motorları ile uyumlu hale getirilmesini ve yapılan çalışmalar sonucunda yapılan ilgili aramalarda, üst sıralarda listelenmenizi sağlayan bir çalışma bütünüdür. SEO Hizmeti çalışmalarında başarılı olunabilmesi için, sitenizin yazılımsal olarak da buna uyumlu olması gerekir. SEO Uyumlu Web Sitesi hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.