STANDART WEB SİTESİ

Firmaların ürün ve hizmetlerinin tanıtıldığı, standart tema örnekleri ile kurulan, tanıtım siteleri. Domain Tescili, Hosting Masrafları ve Site Kurulumu dahil, 1770TL tahmini bir maliyet oluşmakla birlikte, site içeriğine göre maliyet artabilmektedir.

 

STANDART WEB SİTESİ – ÖZEL TEMA

Özel Temalar satın alınarak kurulumu gerçekleştirilen, firma, ürün ve hizmet tanıtım siteleri için site kurulum maliyetleri, 2.950TL’den başlamaktadır. Tema Maliyeti ve özel eklenti ve yazılım bedelleri fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır.

 

STANDART  VEYA ÖZEL YAZILIM E-TİCARET SİTELERİ

E-Ticaret siteleri Word Press alt yapısı Woo Commerce vb. eklentiler yardımı ile, Opencart tarzı hazır e-ticaret yazılımları ile kurulabildiği gibi, İçerik Yönetim Sistemi satan firmalar tarafından oluşturulmuş e-ticaret paketleri ile de oluşturulabilir. Yazılım ve kurulum maliyetlerini aşağı çekebilmek adına bu ve benzeri alternatifler üretilebilir. Bununla birlikte, mali açıdan yeterli bütçesi olan firma ve kişiler için, PHP veya C# dilinde, özel olarak yazılmış, firmanıza mahsus e-ticaret siteleri de oluşturabiliriz. Hazır yazılımlar ile kurulan e-ticaret siteleri için, maliyet 5.900TL’dir. Özel Yazılım E-Ticaret siteleri için ise, istediğiniz özellikler, yazılım süresi vb. kriterler dikkate alınarak, proje bazlı fiyat teklifi verilmektedir.