SEO Hizmeti Nedir?

SEO Hizmeti, Search Engine Optimization kelime grubunun baş harflerinin kısaltmasıdır ve türkçe anlamı Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO Çalışmaları, arama  motorları neticelerinde, web sitenizin organik arama neticelerinde listelenmesini sağlamaktadır. Web sitenizin, seo uyumlu olması, arama neticelerinde listelenmesini kolaylaştırmaktadır. SEO Hizmeti kapsamında, site yazılımının seo uyumlu hale getirilmesi, web sitesi içeriğinizin farklı internet sitelerinde ve sosyal medyada tanıtılması, kullanıcı deneyiminin arttırılması amacıyla google analytics ve search console verilerinizin incelenmesi gibi birçok seo çalışması yapılmaktadır. Yapılacak seo çalışmaları, her site içeriği için farklılık gösterebilir. Bu nedenle seo hizmeti sunulacak web sitesi seo çalışması öncesi detaylı olarak incelenir ve öncelikle yapılması gereken hususlar tespit edilebilir. Siteniz tamamen seo uyumlu olsa bile, eğer seo uyumlu uygun bir içeriğiniz yok ise, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde 1.sayfa olmanız mümkün olmayabilir. Google aramalarında 1.sayfa olmayı hedefliyorsanız, web sitenizin hem yazılımsal açıdan hem de içerik açısından seo uyumlu olması gerekmekte ve kullanıcı deyimi açısından iyi olması gerekmektedir.

Seo Çalışması

SEO Çalışmaları, belli bir süre neticesinde verim vermektedir. Eğer web sitenizi yeni kurmuş iseniz ve belli arama kelimelerinde google aramalarında 1.sayfada hemen listelenmek istiyorsanız, google reklam kanallarını  kullanarak, web sitenizi reklam alanında 1.sayfada göstermeniz mümkündür. Google Reklamları, tıklama bazlıdır. Yani belli bir reklam bütçesi oluşturursunuz ve her bir tıklama için bir tıklama bedeli ödersiniz. Tıklama bedelleri anahtar kelimeye göre farklılık göstermektedir. Reklam bütçeniz bittiğinde, google 1.sayfadaki reklamınız kapanmaktadır. Google organik arama neticelerinde yer almak ücretsizdir ve herhangi bir tıklama sınırlaması bulunmamaktadır. Bu nedenle organik arama neticelerinde yer almak birçok avantaj sağlamakta ve yeni müşteriler edinmenizi kolaylaştırmaktadır.

SEO Hizmeti almaya karar verdiğinizde, web siteniz incelemekte ve varsa web sitenizin yapısal sorunları hakkında çözüm önerileri sunulmaktadır. Birlikte çalıştığınız bir web tasarım firması var ise, gerekli alanların hangisi olduğu konusunda web tasarım firmanız bilgilendirilmekte ve çalışma sonrası web siteniz seo uyumlu hale getirilmektedir. Eğer çalıştığınız bir web tasarım  firması yok ise veya bizden hizmet almayı tercih ederseniz, aynı şekilde gerekli düzenlemeler  yazılım grubumuz tarafından gerçekleştirilerek, aynı şekilde web siteniz seo uyumlu hale getirilmektedir.

Site içeriğinizin seo uyumlu olması da aynı şekilde belli kurallara tabidir, site içi ve site dışı seo uyumlu makalelerin oluşturulması, bunların sitenizde veya farklı sitelerde yayınlanması, seo için gerekli referans link yapısının oluşturulması, ürün ve hizmetlerinizin sosyal medya kanallarında paylaşılması gibi, birçok çalışma seo çalışmaları kapsamında sunulmaktadır.

Ayrıca kullanıcı deneyimi analizi, sitenizin ziyaretçi profili, hangi sayfaların daha çok ziyaret edildiği, kullanıcıların hangi aramaları kullanarak sitenizi ziyaret ettiği, sitenizde ne kadar süre ile kaldığı, aynı kullanıcının tekrar  gelip gelmediği vb. birçok veri incelenerek, kullanıcı deneyiminin arttırılması yönünde çalışmalar yapılmaktadır. Web sitenizin içeriği, site dışı seo çalışmaları kadar, kullanıcı deneyimi de son zamanlarda seo açısından büyük önem taşımaya başlamıştır.

Bölgesel SEO Çalışması

Bölgesel SEO Çalışması veya SEO Hizmeti, belirli bir bölgeye veya bölgeleri kapsayacak şekilde yapılan seo çalışmalarını ifade etmektedir. Örneğin bulunduğunuz il veya ilçe bazında, belirlediğiniz anahtar kelimeler ile arama yapıldığında üst sıralarda çıkmayı istiyorsanız veya sadece belirli bir semt veya ilçe bazında hizmet veriyorsanız, bölgesel seo hizmeti sizin için daha uygun olabilir. Bölgesel seo çalışması yapıldığı durumlarda, özellikle ilgili semt ve bölgelerde üst sıralarda listelenmeniz için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bölgesel seo çalışması kapsamında, web sitenizde yazılımsal düzenlemeler yapılması gerekiyorsa ve içerik düzenlemesi yapılması gerekiyorsa, her iki açıdan da web siteniz ve içeriği ve yazılımı düzenlenir. Ayrıca kullanıcı deneyimi analizi açısından sitenizin google analytics verileri ve search console verileri analiz edilerek, doğru bir değerlendirme yapılması amaçlanmaktadır. Bölgesel seo çalışmaları, google rehber ve harita kaydınız ile alakalı olduğundan, aynı zamanda google business yani işletme rehberi bilgileriniz de gözden geçirilmesi ve gerekli ise, bazı düzenlemelerin yapılması veya bilgilerinizin güncellenmesi gerekebilir. Bölgesel SEO Çalışması veya genel seo hizmeti hakkında bilgi almak için her zaman bizi arayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO Hizmeti fiyatları seo çalışması yapılacak web sitesi ile ilgili belirlenecek anahtar kelime sayısına göre farklılık göstermektedir. Belirli sayıdaki anahtar kelimeler baz alınarak seo çalışması yapabileceğimiz gibi, anahtar kelime sınırlaması olmadan tüm site içeriğiniz için seo hizmeti sunabiliriz. Sınırsız Kelimeli SEO.0 paketimizde, tüm site içeriğiniz analiz edilmekte, siteniz gerekli düzenlemeler yapılmakta ve anahtar kelime sınırlaması olmaksızın seo çalışması yapılmaktadır.

Anahtar kelime bazlı seo hizmetlerinde, ilgili anahtar kelimeler baz alınarak site içeriğiniz analiz edilmekte, tüm site içeriğinden ziyade sadece ilgili anahtar kelimelere göre seo çalışması yapılmaktadır. Belirtilen anahtar kelimelere uygun olarak site içeriğinizin olması gerekmektedir. İçeriğinizin olmaması durumunda, sitenizde içerik düzenlemesi yapılması gerekebilir. SEO Paketlerimizi ve fiyatlarımızı aşağıdaki tabloda detaylı inceleyebilirsiniz.

TÜRKÇE SEO PAKETLERİ

SEO KODUTÜRKÇE SEOAYLIK
SEO.6 5 Anahtar Kelime 4.000 TL
SEO.510 Anahtar Kelime 6.000 TL
SEO.4

20 Anahtar Kelime

8.000 TL
SEO.3

25 Anahtar Kelime

10.000 TL
SEO.2

30 Anahtar Kelime

12.000 TL
SEO.140 Anahtar Kelime
16.000 TL
SEO.0Sınırsız Anahtar Kelimeli SEO20.000 TL

İNGİLİZCE SEO PAKETLERİ

SEO KODUİNGİLİZCE SEOAYLIK
SEO.6

5 Anahtar Kelime

100 EUR
SEO.5

10 Anahtar Kelime

150 EUR
SEO.4

20 Anahtar Kelime

200 EUR
SEO.3

25 Anahtar Kelime

250 EUR
SEO.2

30 Anahtar Kelime

300 EUR
SEO.1

40 Anahtar Kelime

400 EUR
SEO.0

SEO tüm site içeriği için geçerlidir. Sınırsız Anahtar Kelime.

500 EUR
Türkçe SEO Uyumlu İçerik ve MakaleFiyat
100 Kelime200 TL
300 Kelime400 TL
600 Kelime600 TL
İngilizce SEO Uyumlu İçerik ve MakaleFiyat
100 Kelime  5 EUR
300 Kelime 10 EUR
600 Kelime 15 EUR
Atanmış Personel HizmetiFiyatı
Google Rehber ve Harita Kurulum Desteği2.000 TL
Web Sitesi Ana Sayfa SEO Uyumlu Hale Getirme2.000 TL
Web Sitesi Yazılım ve Güncelleme Taban Fiyat2.000 TL
Proje Bazlı İşler Diğer İşler Taban Fiyat2.000 TL
En Uygun Teklif Grubu

İstanbul : +90 216 640 27 55

Gsm Tel : +90 533 690 0 357

GSM Tel +90 553 690 0 357