SEO Hizmeti, Search Engine Optimization kelime grubunun baş harflerinin kısaltmasıdır ve türkçe anlamı Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO Çalışmaları, arama  motorları neticelerinde, web sitenizin organik arama neticelerinde listelenmesini sağlamaktadır. Web sitenizin, seo uyumlu olması, arama neticelerinde listelenmesini kolaylaştırmaktadır.

SEO Çalışmaları, belli bir süre neticesinde verim vermektedir. Eğer web sitenizi yeni kurmuş iseniz ve belli arama kelimelerinde google aramalarında 1.sayfada hemen listelenmek istiyorsanız, google reklam kanallarını  kullanarak, web sitenizi reklam alanında 1.sayfada göstermeniz mümkündür. Google Reklamları, tıklama bazlıdır. Yani belli bir reklam bütçesi oluşturursunuz ve her bir tıklama için bir tıklama bedeli ödersiniz. Tıklama bedelleri anahtar kelimeye göre farklılık göstermektedir. Reklam bütçeniz bittiğinde, google 1.sayfadaki reklamınız kapanmaktadır. Google organik arama neticelerinde yer almak ücretsizdir ve herhangi bir tıklama sınırlaması bulunmamaktadır. Bu nedenle organik arama neticelerinde yer almak birçok avantaj sağlamakta ve yeni müşteriler edinmenizi kolaylaştrmaktadır.

SEO Hizmeti almaya karar verdiğinizde, web siteniz incelemekte ve varsa web sitenizin yapısal sorunları hakkında çözüm önerileri sunulmaktadır. Birlikte çalıştığınız bir web tasarım firması var ise, gerekli alanların hangisi olduğu konusunda web tasarım firmanız bilgilendirilmekte ve çalışma sonrası web siteniz seo uyumlu hale getirilmektedir. Eğer çalıştığınız bir web tasarım  firması yok ise veya bizden hizmet almayı tercih ederseniz, aynı şekilde gerekli düzenlemeler  yazılım grubumuz tarafından gerçekleştirilerek, aynı şekilde web siteniz seo uyumlu hale getirilmektedir.

Site içeriğinizin seo uyumlu olması da aynı şekilde belli kurallara tabidir, site içi ve site dışı seo uyumlu makalelerin oluşturulması, bunların sitenizde veya farklı sitelerde yayınlanması, seo için gerekli referans link yapısının oluşturulması, ürün ve hizmetlerinizin sosyal medya kanallarında paylaşılması gibi, birçok çalışma seo çalışmaları kapsamında sunulmaktadır.

Ayrıca kullanıcı deneyimi analizi, sitenizin ziyaretçi profili, hangi sayfaların daha çok ziyaret edildiği, kullanıcıların hangi aramaları kullanarak sitenizi ziyaret ettiği, sitenizde ne kadar süre ile kaldığı, aynı kullanıcının tekrar  gelip gelmediği vb. birçok veri incelenerek, kullanıcı deneyiminin arttırılması yönünde çalışmalar yapılmaktadır. Web sitenizin içeriği, site dışı seo çalışmaları kadar, kullanıcı deneyimi de son zamanlarda seo açısından büyük önem taşımaya başlamıştır.

Ücretsiz SEO Kılavuzu linkimizi tıklayarak, SEO Hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir, isterseniz seo kılavuzumu okuyarak, seo çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

SEO Hizmeti için aylık hizmet bedeli ödeyebileceğiniz seçenekler olduğu gibi, aylık hizmet bedeli ödemeksizin 1.sayfa olduktan başarı primi ödeyerek hizmet alabileceğiniz, seo paketleri seçenekleri de bulunmaktadır. Kurulduğumuz 2005 yılından bu yana, amacımız müşterilerimize bir artı değer oluşturabilmek, iş potansiyellerini arttırabilmek olmuştur. Bu amaçla ücretli reklam kanallarını kullanarak veya seo çalışmaları web sitelerini ön plana çıkararak, birçok müşterimize yeni müşteriler kazandırdık ve onların iş potansiyellerini arttırdık.

Eğer seo fiyatları konusunda bilgi edinmek istiyorsanız, SEO Paketleri sayfamızı ziyaret edebilir veya doğrudan İletişim bilgilerimizden bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.