SEO Hizmeti Nedir?

SEO Hizmeti, Search Engine Optimization kelime grubunun baş harflerinin kısaltmasıdır ve türkçe anlamı Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO Çalışmaları, arama  motorları neticelerinde, web sitenizin organik arama neticelerinde listelenmesini sağlamaktadır. Web sitenizin, seo uyumlu olması, arama neticelerinde listelenmesini kolaylaştırmaktadır. SEO Hizmeti kapsamında, site yazılımının seo uyumlu hale getirilmesi, web sitesi içeriğinizin farklı internet sitelerinde ve sosyal medyada tanıtılması, kullanıcı deneyiminin arttırılması amacıyla google analytics ve search console verilerinizin incelenmesi gibi birçok seo çalışması yapılmaktadır. Yapılacak seo çalışmaları, her site içeriği için farklılık gösterebilir. Bu nedenle seo hizmeti sunulacak web sitesi seo çalışması öncesi detaylı olarak incelenir ve öncelikle yapılması gereken hususlar tespit edilebilir. Siteniz tamamen seo uyumlu olsa bile, eğer seo uyumlu uygun bir içeriğiniz yok ise, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde 1.sayfa olmanız mümkün olmayabilir. Google aramalarında 1.sayfa olmayı hedefliyorsanız, web sitenizin hem yazılımsal açıdan hem de içerik açısından seo uyumlu olması gerekmekte ve kullanıcı deyimi açısından iyi olması gerekmektedir.

Seo Çalışması

SEO Çalışmaları, belli bir süre neticesinde verim vermektedir. Eğer web sitenizi yeni kurmuş iseniz ve belli arama kelimelerinde google aramalarında 1.sayfada hemen listelenmek istiyorsanız, google reklam kanallarını  kullanarak, web sitenizi reklam alanında 1.sayfada göstermeniz mümkündür. Google Reklamları, tıklama bazlıdır. Yani belli bir reklam bütçesi oluşturursunuz ve her bir tıklama için bir tıklama bedeli ödersiniz. Tıklama bedelleri anahtar kelimeye göre farklılık göstermektedir. Reklam bütçeniz bittiğinde, google 1.sayfadaki reklamınız kapanmaktadır. Google organik arama neticelerinde yer almak ücretsizdir ve herhangi bir tıklama sınırlaması bulunmamaktadır. Bu nedenle organik arama neticelerinde yer almak birçok avantaj sağlamakta ve yeni müşteriler edinmenizi kolaylaştırmaktadır.

SEO Hizmeti almaya karar verdiğinizde, web siteniz incelemekte ve varsa web sitenizin yapısal sorunları hakkında çözüm önerileri sunulmaktadır. Birlikte çalıştığınız bir web tasarım firması var ise, gerekli alanların hangisi olduğu konusunda web tasarım firmanız bilgilendirilmekte ve çalışma sonrası web siteniz seo uyumlu hale getirilmektedir. Eğer çalıştığınız bir web tasarım  firması yok ise veya bizden hizmet almayı tercih ederseniz, aynı şekilde gerekli düzenlemeler  yazılım grubumuz tarafından gerçekleştirilerek, aynı şekilde web siteniz seo uyumlu hale getirilmektedir.

Site içeriğinizin seo uyumlu olması da aynı şekilde belli kurallara tabidir, site içi ve site dışı seo uyumlu makalelerin oluşturulması, bunların sitenizde veya farklı sitelerde yayınlanması, seo için gerekli referans link yapısının oluşturulması, ürün ve hizmetlerinizin sosyal medya kanallarında paylaşılması gibi, birçok çalışma seo çalışmaları kapsamında sunulmaktadır.

Ayrıca kullanıcı deneyimi analizi, sitenizin ziyaretçi profili, hangi sayfaların daha çok ziyaret edildiği, kullanıcıların hangi aramaları kullanarak sitenizi ziyaret ettiği, sitenizde ne kadar süre ile kaldığı, aynı kullanıcının tekrar  gelip gelmediği vb. birçok veri incelenerek, kullanıcı deneyiminin arttırılması yönünde çalışmalar yapılmaktadır. Web sitenizin içeriği, site dışı seo çalışmaları kadar, kullanıcı deneyimi de son zamanlarda seo açısından büyük önem taşımaya başlamıştır.

Bölgesel SEO Çalışması

Bölgesel SEO Çalışması veya SEO Hizmeti, belirli bir bölgeye veya bölgeleri kapsayacak şekilde yapılan seo çalışmalarını ifade etmektedir. Örneğin bulunduğunuz il veya ilçe bazında, belirlediğiniz anahtar kelimeler ile arama yapıldığında üst sıralarda çıkmayı istiyorsanız veya sadece belirli bir semt veya ilçe bazında hizmet veriyorsanız, bölgesel seo hizmeti sizin için daha uygun olabilir. Bölgesel seo çalışması yapıldığı durumlarda, özellikle ilgili semt ve bölgelerde üst sıralarda listelenmeniz için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bölgesel seo çalışması kapsamında, web sitenizde yazılımsal düzenlemeler yapılması gerekiyorsa ve içerik düzenlemesi yapılması gerekiyorsa, her iki açıdan da web siteniz ve içeriği ve yazılımı düzenlenir. Ayrıca kullanıcı deneyimi analizi açısından sitenizin google analytics verileri ve search console verileri analiz edilerek, doğru bir değerlendirme yapılması amaçlanmaktadır. Bölgesel seo çalışmaları, google rehber ve harita kaydınız ile alakalı olduğundan, aynı zamanda google business yani işletme rehberi bilgileriniz de gözden geçirilmesi ve gerekli ise, bazı düzenlemelerin yapılması veya bilgilerinizin güncellenmesi gerekebilir. Bölgesel SEO Çalışması veya genel seo hizmeti hakkında bilgi almak için her zaman bizi arayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO Hizmeti için aylık hizmet bedeli ödeyebileceğiniz seçenekler olduğu gibi, aylık hizmet bedeli ödemeksizin 1.sayfa olduktan başarı primi ödeyerek hizmet alabileceğiniz, seo paketleri seçenekleri de bulunmaktadır. Kurulduğumuz 2005 yılından bu yana, amacımız müşterilerimize bir artı değer oluşturabilmek, iş potansiyellerini arttırabilmek olmuştur. Bu amaçla ücretli reklam kanallarını kullanarak veya seo çalışmaları web sitelerini ön plana çıkararak, birçok müşterimize yeni müşteriler kazandırdık ve onların iş potansiyellerini arttırdık.

Aylık hizmet bedeli ödeyerek seo hizmeti alabileceğiniz seo paketleri olduğu gibi, 1.sayfa olduktan sonra aylık hizmet bedeli ödeyebileceğiniz netice odaklı seo paketleri de bulunmaktadır. Aylık hizmet bedeli ödeyerek satın aldığınız seo paketleri, anahtar kelime sayısı ve ilgili anahtar kelimelerinin arama yoğunluğu dikkate alınarak, aylık bazda farklı seo fiyatlarına tabidir. Anahtar kelime sınırlaması olmayan veya arama yoğunluğu sınırlaması olmayan, sınırsız kelimeli seo paketlerimizde mevcuttur. Netice odaklı seo paketlerinde ise, ilgili anahtar kelime veya kelimeler 1.sayfa olduktan sonra, bir kez başarı primi alınmaktadır. Aylık hizmet bedeli ise, ilgili kelime de 1.sayfa olduktan sonra, düzenli seo çalışmasına devam edilmesi talep edilirse, aylık hizmet bedeli talep edilmektedir. SEO Hizmeti, SEO Çalışması ve SEO Paketleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilir veya iletişim bilgilerimizden bizi arayabilirsiniz.

SEO PAKETLERİ

TÜRKÇE SEO PAKETLERİ SEO AÇIKLAMASI AYLIK TUTAR
SEO.5

1 Anahtar Kelime

   590TL
SEO.4

3 Anahtar Kelime

   885TL
SEO.3

6 Anahtar Kelime

1.180TL
SEO.2

10 Anahtar Kelime

1.475TL
SEO.1

15 Anahtar Kelime

1.770TL
SEO.0

Sınırsız Kelime. Tüm Site İçeriği için, seo çalışması yapılmaktadır.

2.360TL
SEO.6 SEO.6 Sonuç Odaklı bir SEO Paketidir. Hizmet Bedeli ilgili seo paketinin 2 aylık hizmet bedeli oranındadır. 2 aylık hizmet bedeli karşılığında, 1 yıl boyunca seo çalışması yapılacağı taahhüt edilmektedir. Başarısız olunması durumunda, söz konusu hizmet bedeli iade edilmemektedir. Başarılı olunması durumunda, yani ilgili anahtar kelime de 1.sayfa olduktan sonra, 10 kat aylık hizmet bedeli oranında bir kez başarı primi alınmaktadır.

Örnek SEO.5 paketi kapsamında olan 1 anahtar kelime için, Hizmet Bedeli 1.180TL’dir. Bu hizmet bedeli karşılığında bir yıl boyunca seo çalışması yapılacaktır. İlgili kelimede 1. sayfa olduktan sonra, bir kez 5.900TL Başarı Primi talep edilecektir. İlgili kelimede 1. sayfaya gelene kadar aylık bir hizmet bedeli talep edilmemektedir. Ödeme 1. sayfa olduktan sonra ve sadece 1 kez yapılmaktadır.

 

SEO DESTEK PAKETİ SEO UYUMLU İÇERİK ve LİNK İNŞASI HİZMETİ TEK SEFERLİK ÖDEME
SEO.Plus

SEO.Plus , mevcut seo paketleri ile birlikte veya seo paketlerinden bağımsız olarak satın alabileceğiniz, SEO destek paketidir. SEO.Plus paketi, tek seferlik ödeme yaptığınız bir seo destek paketidir.

3.540TL
 • 5 Ana Anahtar Kelime bazlı, seo uyumlu içerik oluşturulması.
 • Her bir Anahtar Kelime için, geniş eşleme mantığı ile, 10 farklı kelime varyasyonu kullanılabilir. Toplamda 50 anahtar kelime kullanma imkanı bulunmaktadır.
 • Anahtar Kelime Yoğunluğu sınırlaması yoktur.
 • 5 Ana Anahtar Kelime bazlı, 5 adet 600 kelime site içeriği blog yazısı
 • 5 Ana Anahtar Kelime bazlı, 50 adet 300 kelime 25 adet farklı sitede ürün ve hizmet tanıtımı
 • 10 adet site içi bağlantı link oluşturma
 • 100 adet site dışı, dış bağlantı oluşturma
 • 50 adet link çeşitliliği oluşturma ve 25 adet farklı sitede dağıtım yapma.
 • Tek seferlik ödeme. Aylık hizmet bedeli ödemesi yoktur.
 • Aynı anda birden fazla seo destek paketi satın alınabilir.
 • Kendi bünyesinde seo çalışması yapanlar tarafından satın alınabilir.
 • Ekonomik seo paketlerine ek olarak, belli dönemlerde seo çalışmalarınızı hızlandırmak için, ek seo destek paketi olarak satın alınabilir.
 • SEO Plus paketi, seo uyumlu içerik, iç ve dış bağlantı oluşturma hizmetidir. Hedeflenen ana anahtar kelimeler ve varyasyon anahtar kelimeler için, domain saygınlık değeri ve site için sayfa saygınlık değerinizin arttırılmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir. 1. sayfa odaklı seo çalışmaları için, netice odaklı seo paketi veya aylık hizmet bazlı seo paketlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

 

İNGİLİZCE SEO PAKETLERİ SEO AÇIKLAMASI AYLIK TUTAR
SEO.6 Anahtar kelime 1 milyon arama sonucu ile sınırlıdır. SEO.6 Sonuç Odaklı bir SEO Paketidir. Başarı Primi, 1. sayfa olduktan sonra bir kez alınır. Hizmet Başlangıç Ücreti 250GB+KDV’dir. Başarı Primi bir kez 1.250GB+KDV olarak ödenecektir.    0GB
SEO.5

1 Anahtar Kelime

150GB+KDV
SEO.4

3 Anahtar Kelime

250GB+KDV
SEO.3

6 Anahtar Kelime

375GB+KDV
SEO.2

10 Anahtar Kelime

500GB+KDV
SEO.1

15 Anahtar Kelime

625GB+KDV
SEO.0

Sınırsız Kelime. Tüm site içeriği için çalışma yapılmaktadır.

750GB+KDV

 

SEO Peşin Ödeme İndirimi – Ücretsiz SEO Hizmeti Türkçe İngilizce
3 Aylık SEO Paketi   15 Gün   15 Gün
6 Aylık SEO Paketi   1 Ay   2 Ay
1 Yıllık SEO Paketi   2 Ay   2 Ay

 

Türkçe SEO Uyumlu İçerik ve Makale Fiyat
100 Kelime  20TL + KDV
300 Kelime  50TL + KDV
600 Kelime  100TL + KDV

 

İngilizce SEO Uyumlu İçerik ve Makale Fiyat
100 Kelime    5GB + KDV
300 Kelime  10GB + KDV
600 Kelime  20GB + KDV

 

Ticaret Hacmi İndirimi İndirim
1.000 TL ve üzeri işlemler  5%
2.000 TL ve üzeri işlemler 10%
3.000 TL ve üzeri işlemler 15%
4.000 TL ve üzeri işlemler 20%
5.000 TL ve üzeri işlemler 25%

 

Atanmış Personel Hizmeti Fiyatı
Google Rehber ve Harita Kurulum Desteği 295TL
Web Sitesi Ana Sayfa SEO Uyumlu Hale Getirme 295TL
Web Sitesi Yazılım ve Güncelleme (1 Saat) 295TL
Proje Bazlı İşler Diğer İşler (1 Saat) 295TL

 

En Uygun Teklif Grubu

SEO Hizmeti, Reklam Ajansı

SEO Uyumlu İçerik

SEO Uyumlu Makale

 

İletişim Bilgileri

İstanbul : +90 216 640 27 55

Gsm Tel : +90 533 690 0 357

GSM Tel +90 553 690 0 357