SEO Hizmeti Nedir?

SEO Hizmeti, Search Engine Optimization kelime grubunun baş harflerinin kısaltmasıdır ve türkçe anlamı Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO Çalışmaları, arama  motorları neticelerinde, web sitenizin organik arama neticelerinde listelenmesini sağlamaktadır. Web sitenizin, seo uyumlu olması, arama neticelerinde listelenmesini kolaylaştırmaktadır. SEO Hizmeti kapsamında, site yazılımının seo uyumlu hale getirilmesi, web sitesi içeriğinizin farklı internet sitelerinde ve sosyal medyada tanıtılması, kullanıcı deneyiminin arttırılması amacıyla google analytics ve search console verilerinizin incelenmesi gibi birçok seo çalışması yapılmaktadır. Yapılacak seo çalışmaları, her site içeriği için farklılık gösterebilir. Bu nedenle seo hizmeti sunulacak web sitesi seo çalışması öncesi detaylı olarak incelenir ve öncelikle yapılması gereken hususlar tespit edilebilir. Siteniz tamamen seo uyumlu olsa bile, eğer seo uyumlu uygun bir içeriğiniz yok ise, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde 1.sayfa olmanız mümkün olmayabilir. Google aramalarında 1.sayfa olmayı hedefliyorsanız, web sitenizin hem yazılımsal açıdan hem de içerik açısından seo uyumlu olması gerekmekte ve kullanıcı deyimi açısından iyi olması gerekmektedir.

Seo Çalışması

SEO Çalışmaları, belli bir süre neticesinde verim vermektedir. Eğer web sitenizi yeni kurmuş iseniz ve belli arama kelimelerinde google aramalarında 1.sayfada hemen listelenmek istiyorsanız, google reklam kanallarını  kullanarak, web sitenizi reklam alanında 1.sayfada göstermeniz mümkündür. Google Reklamları, tıklama bazlıdır. Yani belli bir reklam bütçesi oluşturursunuz ve her bir tıklama için bir tıklama bedeli ödersiniz. Tıklama bedelleri anahtar kelimeye göre farklılık göstermektedir. Reklam bütçeniz bittiğinde, google 1.sayfadaki reklamınız kapanmaktadır. Google organik arama neticelerinde yer almak ücretsizdir ve herhangi bir tıklama sınırlaması bulunmamaktadır. Bu nedenle organik arama neticelerinde yer almak birçok avantaj sağlamakta ve yeni müşteriler edinmenizi kolaylaştırmaktadır.

SEO Hizmeti almaya karar verdiğinizde, web siteniz incelemekte ve varsa web sitenizin yapısal sorunları hakkında çözüm önerileri sunulmaktadır. Birlikte çalıştığınız bir web tasarım firması var ise, gerekli alanların hangisi olduğu konusunda web tasarım firmanız bilgilendirilmekte ve çalışma sonrası web siteniz seo uyumlu hale getirilmektedir. Eğer çalıştığınız bir web tasarım  firması yok ise veya bizden hizmet almayı tercih ederseniz, aynı şekilde gerekli düzenlemeler  yazılım grubumuz tarafından gerçekleştirilerek, aynı şekilde web siteniz seo uyumlu hale getirilmektedir.

Site içeriğinizin seo uyumlu olması da aynı şekilde belli kurallara tabidir, site içi ve site dışı seo uyumlu makalelerin oluşturulması, bunların sitenizde veya farklı sitelerde yayınlanması, seo için gerekli referans link yapısının oluşturulması, ürün ve hizmetlerinizin sosyal medya kanallarında paylaşılması gibi, birçok çalışma seo çalışmaları kapsamında sunulmaktadır.

Ayrıca kullanıcı deneyimi analizi, sitenizin ziyaretçi profili, hangi sayfaların daha çok ziyaret edildiği, kullanıcıların hangi aramaları kullanarak sitenizi ziyaret ettiği, sitenizde ne kadar süre ile kaldığı, aynı kullanıcının tekrar  gelip gelmediği vb. birçok veri incelenerek, kullanıcı deneyiminin arttırılması yönünde çalışmalar yapılmaktadır. Web sitenizin içeriği, site dışı seo çalışmaları kadar, kullanıcı deneyimi de son zamanlarda seo açısından büyük önem taşımaya başlamıştır.

Bölgesel SEO Çalışması

Bölgesel SEO Çalışması veya SEO Hizmeti, belirli bir bölgeye veya bölgeleri kapsayacak şekilde yapılan seo çalışmalarını ifade etmektedir. Örneğin bulunduğunuz il veya ilçe bazında, belirlediğiniz anahtar kelimeler ile arama yapıldığında üst sıralarda çıkmayı istiyorsanız veya sadece belirli bir semt veya ilçe bazında hizmet veriyorsanız, bölgesel seo hizmeti sizin için daha uygun olabilir. Bölgesel seo çalışması yapıldığı durumlarda, özellikle ilgili semt ve bölgelerde üst sıralarda listelenmeniz için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bölgesel seo çalışması kapsamında, web sitenizde yazılımsal düzenlemeler yapılması gerekiyorsa ve içerik düzenlemesi yapılması gerekiyorsa, her iki açıdan da web siteniz ve içeriği ve yazılımı düzenlenir. Ayrıca kullanıcı deneyimi analizi açısından sitenizin google analytics verileri ve search console verileri analiz edilerek, doğru bir değerlendirme yapılması amaçlanmaktadır. Bölgesel seo çalışmaları, google rehber ve harita kaydınız ile alakalı olduğundan, aynı zamanda google business yani işletme rehberi bilgileriniz de gözden geçirilmesi ve gerekli ise, bazı düzenlemelerin yapılması veya bilgilerinizin güncellenmesi gerekebilir. Bölgesel SEO Çalışması veya genel seo hizmeti hakkında bilgi almak için her zaman bizi arayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO Hizmeti için aylık hizmet bedeli ödeyebileceğiniz seçenekler olduğu gibi, aylık hizmet bedeli ödemeksizin 1.sayfa olduktan başarı primi ödeyerek hizmet alabileceğiniz, seo paketleri seçenekleri de bulunmaktadır. Kurulduğumuz 2005 yılından bu yana, amacımız müşterilerimize bir artı değer oluşturabilmek, iş potansiyellerini arttırabilmek olmuştur. Bu amaçla ücretli reklam kanallarını kullanarak veya seo çalışmaları web sitelerini ön plana çıkararak, birçok müşterimize yeni müşteriler kazandırdık ve onların iş potansiyellerini arttırdık.

Aylık hizmet bedeli ödeyerek seo hizmeti alabileceğiniz seo paketleri olduğu gibi, 1.sayfa olduktan sonra aylık hizmet bedeli ödeyebileceğiniz netice odaklı seo paketleri de bulunmaktadır. Aylık hizmet bedeli ödeyerek satın aldığınız seo paketleri, anahtar kelime sayısı ve ilgili anahtar kelimelerinin arama yoğunluğu dikkate alınarak, aylık bazda farklı seo fiyatlarına tabidir. Anahtar kelime sınırlaması olmayan veya arama yoğunluğu sınırlaması olmayan, sınırsız kelimeli seo paketlerimizde mevcuttur. Netice odaklı seo paketlerinde ise, ilgili anahtar kelime veya kelimeler 1.sayfa olduktan sonra, bir kez başarı primi alınmaktadır. Aylık hizmet bedeli ise, ilgili kelime de 1.sayfa olduktan sonra, düzenli seo çalışmasına devam edilmesi talep edilirse, aylık hizmet bedeli talep edilmektedir. SEO Hizmeti, SEO Çalışması ve SEO Paketleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilir veya iletişim bilgilerimizden bizi arayabilirsiniz.

TÜRKÇE SEO PAKETLERİ

SEO KODU TÜRKÇE SEO AYLIK
SEO.6   5 Anahtar Kelime  3.000 TL
SEO.5

10 Anahtar Kelime

 4.500 TL
SEO.4

20 Anahtar Kelime

 6.000 TL
SEO.3

30 Anahtar Kelime

 9.000 TL
SEO.2

40 Anahtar Kelime

10.000 TL
SEO.1

50 Anahtar Kelime

11.000 TL
SEO.0 Sınırsız Anahtar Kelimeli SEO 12.000 TL
SEO fiyatlarına, %20 oranında KDV’si dahildir.
SEO 1. SAYFA NETİCE ODAKLI SEO PAKETİ
SEO.6 paketimiz netice odaklı seo paketimizdir. 6 aylık peşin ödeme yapan müşterilerimiz ilgili kelimelerden birisi 1.sayfaya gelene kadar, aylık hizmet bedeli ödememektedir.Örnek vermek gerekirse, ilk 6 ay içinde ilgili kelimelerden birisi, Google aramalarında 1.sayfada listelenmediği takdirde, sonraki aylar için 1.sayfaya gelene kadar aylık hizmet bedeli ödemesi yapmazsınız.

Örneğin 10.ay içinde 1.sayfa oldunuz, 10. aydan itibaren aylık hizmet bedeli ödemesi yapmaya başlarsınız. Bir yıl içinde, 1.sayfa olamadığımız takdirde, kalan 6 ay içinde ödeme yapmazsınız. Kısaca kalan 6 ay için ücretsiz hizmet almaya devam edersiniz.

DESTEK PAKETİ SEO UYUMLU İÇERİK ve LİNK İNŞASI HİZMETİ TEK ÖDEME
SEO Plus

SEO.Plus , mevcut seo paketleri ile birlikte veya seo paketlerinden bağımsız olarak satın alabileceğiniz, SEO destek paketidir. SEO.Plus paketi, tek seferlik ödeme yaptığınız bir seo destek paketidir.

 22.500 TL
  • Toplamda 50 anahtar kelime kullanma imkanı bulunmaktadır.
  • Anahtar Kelime Yoğunluğu sınırlaması yoktur.
  • 50 adet 300 kelime 25 adet farklı sitede ürün ve hizmet tanıtımı.
  • 100 adet site dışı, dış bağlantı oluşturma.
  • 50 adet link çeşitliliği oluşturma ve 25 adet farklı sitede dağıtım yapma.
  • Tek seferlik ödeme. Aylık hizmet bedeli ödemesi yoktur.
  • Aynı anda birden fazla seo destek paketi satın alınabilir.
  • Kendi bünyesinde seo çalışması yapanlar tarafından satın alınabilir.
  • Ekonomik seo paketlerine ek olarak, belli dönemlerde seo çalışmalarınızı hızlandırmak için, ek seo destek paketi olarak satın alınabilir.
  • SEO Plus paketi, seo uyumlu içerik ve dış bağlantı oluşturma hizmetidir. Hedeflenen ana anahtar kelimeler ve varyasyon anahtar kelimeler için, domain saygınlık değeri ve site için sayfa saygınlık değerinizin arttırılmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir. 1. sayfa odaklı seo çalışmaları için, netice odaklı seo paketi veya aylık hizmet bazlı seo paketlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

İNGİLİZCE SEO PAKETLERİ

SEO KODU İNGİLİZCE SEO AYLIK
SEO.6

  5 Anahtar Kelime

100 EUR
SEO.5

10 Anahtar Kelime

150 EUR
SEO.4

20 Anahtar Kelime

200 EUR
SEO.3

30 Anahtar Kelime

300 EUR
SEO.2

40 Anahtar Kelime

400 EUR
SEO.1

50 Anahtar Kelime

500 EUR
SEO.0

SEO tüm site içeriği için geçerlidir. Sınırsız Anahtar Kelime.

600 EUR
Türkçe SEO Uyumlu İçerik ve Makale Fiyat
100 Kelime 150 TL
300 Kelime 300 TL
600 Kelime 450 TL
İngilizce SEO Uyumlu İçerik ve Makale Fiyat
100 Kelime   5 EUR
300 Kelime  10 EUR
600 Kelime  15 EUR
Atanmış Personel Hizmeti Fiyatı
Google Rehber ve Harita Kurulum Desteği 1.500 TL
Web Sitesi Ana Sayfa SEO Uyumlu Hale Getirme 1.500 TL
Web Sitesi Yazılım ve Güncelleme (1 Saat) 1.500 TL
Proje Bazlı İşler Diğer İşler (1 Saat) 1.500 TL
En Uygun Teklif Grubu

İstanbul : +90 216 640 27 55

Gsm Tel : +90 533 690 0 357

GSM Tel +90 553 690 0 357