Daha önce web sitesi kurulumu gerçekleşmiş veya yeni yapılacak web siteleri için içerik ekleme ve düzenleme hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmek veya farklı web sitelerinde ürün ve hizmet tanıtımı yapabilmek için gerekli, seo uyumlu makale ve web sitesi içeriği hazırlıyoruz.

Firma ve Ürün ve Hizmet Tanıtımları için kurulmuş web sitelerine, ürün ve hizmetlerinizi tanıtıcı ek sayfalar yapabiliriz. Aynı şekilde bölgesel hizmet sunan firmalar için, ürün ve hizmetlerinizi tanıtan bölgesel bazlı yeni sayfalar üretebiliriz. E-Ticaret siteleri için, ürün ve hizmet ekleme, var olan ürün ve hizmetlerin güncellenmesi ve var olan web sitesi içeriğinin yeniden düzenlenmesi gibi, birçok hizmet sunuyoruz. İçerik Ekleme ve Düzenleme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak veya var olan projeniz ile ilgili hangi konuda destek almak istediğinizi belirtmeniz durumunda, ilgili departman yetkilileri sizi bilgilendirecektir.

İçerik Ekleme ve Düzenleme, Web Tasarımı ve Düzenleme hizmetlerinin aynı anda ihtiyaç duyulduğu ortamlarda, Atanmış Personel Hizmeti sunuyoruz. Web sitenizin tüm işleri ile ilgili bir personelimiz atanıyor ve gerekli düzenleme, içerik ekleme, site yazılımı ve güncelleme işi, ilgili personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Atanmış Personel Hizmeti Fiyatı
Google Rehber ve Harita Kurulum Desteği 1.500 TL
Web Sitesi Ana Sayfa SEO Uyumlu Hale Getirme 1.500 TL
Web Sitesi Yazılım ve Güncelleme (1 Saat) 1.500 TL
Proje Bazlı İşler Diğer İşler (1 Saat) 1.500 TL