En Uygun Teklif Grubu, kurulduğu 2005 yılından bu yana bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir. SEO Hizmeti, Web Tasarım, İnternet Reklamcılığı, Digital Reklam Ajansı, Gazete İlan Bürosu ana faaliyet alanlarımız arasında yer almaktadır.

SEO Hizmeti, yani SEO Search Engine Optimization kelimelerinin baş harfleri ile oluşturulmuş Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen, kelime grubunun kısaltılmış halidir. Günümüzde internet ortamında bir veri araması yapılırken birçok kullanıcı arama motoru kullanmaktadır. Google, Yandex, Bing en çok bilinen ve arama yapılan, arama motorları arasında yer almaktadır. Örneğin Google üzerinden bir anahtar kelime yazarak arama yaptığınızda, en üst sırada reklamlar, onun altında harita verileri, onun altında google işletme sonuçları yani firma rehberi, onun altında organik arama neticeleri ve sonradan yeniden google reklamları yer almaktadır. Google reklamları, tıklama bazlıdır, yani belli bir reklam bütçesini sisteme yüklediğinizde, tıklama başı bir maliyet ödersiniz, örnek 100TL reklam panelinize yükleme yaptığınızda ve tıklama başı maliyetiniz 1TL olduğunu varsayarsak, 100 tıklama sonra reklam bütçeniz tamamlanmış olur, kısaca taşıma su ile değirmen döndürmek gibi bir şeydir, reklam bütçeniz yoksa yada tamamlanmış ise, arama neticelerinde 1.sayfada web siteniz listelenmeyecektir. Ancak organik arama neticelerinde, yani ücretsiz alanda, web siteniz listelenirse, herhangi bir tıklama sınırlaması olmadığı için, sürekli olarak 1.sayfada listelenebilirsiniz.

SEO Çalışması, anahtar kelime yoğunluğuna göre belli bir zaman almaktadır. SEO Hizmeti satın aldığınızda, hemen 1.sayfada listelenmeniz mümkün değildir. SEO Çalışmalarınız netice vermeye başladığında, ilgili kelimelerde 1.sayfada listelenmeye başlarsınız. Eğer hemen 1.sayfada listelenmek istiyorsanız, en doğru yöntem Google Reklam sistemini kullanarak, istediğiniz kelimede 1.sayfada listelenmek olacaktır. Bu nedenle yeni açılan ve aynı zamanda uzun vadeli yatırım yapmak isteyen web sitesi sahiplerine, hem google adwords reklam sistemini hemde seo çalışmasını aynı başlatmalarını tavsiye ediyoruz. Kurumsal SEO Hizmeti alarak, ürün ve hizmetlerinizi etkin bir şekilde tanıtabilir ve iş potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

İnternet Reklamcılığı alanında faaliyet gösteren Digital Reklam Ajansımız aracılığıyla, internette bilinen birçok saygın sitede banner reklam, yani görsel reklam vermeniz mümkündür. Banner Reklamlarınızı, kategori bazlı olarak, örnek tüm haber sitelerinde yada belirli internet sitesi adreslerinde, örnek hürriyet, sabah, posta gazetesi internet sitelerinde yayınlamamız mümkündür. Reklamlarınızı haftanın belirli gün ve saatlerinde, istediğiniz ülkede ve istediğiniz dilde yayınlamanız mümkündür. Çok gelişmiş reklam ayarları bulunmaktadır.

Gazete İlan Bürosu, reklam ajansımız kuruluşundan bugüne müşterileri adına bilinen gazetelere Personel İlanı, Emlak İlanı, Otomobil İlanı, Kayıp İlanı ve Ürün ve Hizmet tanıtım amaçlı ticari ilanlar vermektedir. Gazete İlan Ajansımız aracılığıyla, Hürriyet, Sabah, Posta ve Star gazetelerine ilan vermeniz mümkündür.

Web Tasarım, Site Kurulumu hizmetlerimizden yararlanan birçok işletme bulunmaktadır. SEO Hizmeti veya İnternet Reklamcılığı hizmetlerinden yararlanmak için, öncelikle bir web sitenizin olması gerekmektedir. Eğer müşterimizin web sitesi yoksa, yazılım grubumuz, site kurulumundan, web tasarımına kadar çok geniş bir alanda hizmet sunmaktadır. Web Tasarım ve Yazılım grubumuz, PHP, C# dillerinde özel yazılım ile size özel web siteleri kurabileceği gibi, Word Press, Open Cart benzeri bilinen İçerik Yönetim Sistemleri ve E-Ticaret Yazılımları ile de web siteleri kurabiliriz. Web Tasarımı ve Site Kurulumu hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.