GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ HİZMETİ
Reklam Maliyeti Hizmet Bedeli Fatura Bedeli
  250 TL   50 TL   295 TL
  500 TL 100 TL   590 TL
1.000TL 150 TL 1.180 TL
1.500TL 200 TL 1.770 TL
2.000TL 250 TL 2.360 TL
2.500TL 300 TL 2.950 TL

Google Reklam Yönetimi Hizmet Bedeli

Google Reklam Yönetimi ile ilgili uygulanan hizmet bedelleri tabloda izah edilmiştir. Aylık bütçenizi göz önünde bulundurarak, ilgili reklam paketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Fatura tutarı, Google Reklam Maliyetleri + KDV şeklinde tabloya yansıtılmıştır. Reklam bütçeniz için, günlük bir bütçe belirleyebilirsiniz. Günlük bütçeniz aynı gün içinde tamamlanmaz ise, kalan tutar ertesi güne devir etmektedir. Google Reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

SEO Hizmeti

Google Reklam sistemi ile, reklam metniniz google reklam politikalarına uygun olduğu müddetçe hemen google aramalarında yer almaya başlamaktadır. SEO yani Arama Motoru Optimizasyon hizmeti kapsamında web sitenizde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra ve gerekli tanıtımlar yapılıp kullanıcı deneyimini arttırıcı çalışmalar tamamlandıktan sonra, organik arama neticelerinde de web siteniz listelenmeye başlayabilir. Ücretsiz alanda web siteniz listelendiği takdirde, google bu listeleme için bir hizmet bedeli almamaktadır. Organik arama neticelerinde sınırsız tıklama hakkı kazanırsınız. SEO çalışması belli bir zaman gerektirmektedir. Anahtar kelimelerin arama yoğunluğuna bağlı olarak bu süreç kısa veya uzun olabilir.

SEO Paketlerimiz aylık 590 TL – 2.360 TL arasında değişmektedir. Tüm seo paketlerimizi incelemek için SEO Paketleri sayfamızı inceleyebilir ve google reklam paketleri ve seo paketleri hakkında detaylı bilgi almak için Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.