SEO Hizmeti kapsamında web siteniz arama motorları ile uyumlu hale getirilmekte ve ürün ve hizmetleriniz farklı internet sitelerinde ve sosyal medya sitelerinde tanıtılarak, marka bilinirliği güçlendirilmektedir. SEO çalışmaları site içi seo çalışmaları ve site dışı seo çalışmalarından oluşmaktadır. Web sitenizin yazılımsal olarak seo uyumlu hale getirilmesi, ilgili aramalarda daha üst sıralarda çıkmanızı kolaylaştırır. Aynı şekilde web sitesi içeriği oluşturan ürün ve hizmetlerinizin farklı internet sitelerinde ve sosyal medyada tanıtılması saygınlık değerinizi ve marka bilinirliğinizi arttıracaktır.

SEO Çalışmaları ile birlikte Google Reklam Yönetimi hizmeti de sunuyoruz. SEO çalışmaları belli bir zaman almaktadır. Bu nedenle seo çalışmaları ile birlikte, google reklam alt yapısını kullanmak, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracağı gibi, seo çalışması tamamlanana kadar gelir gider dengenize olumlu katkı sağlayacağı için, seo hizmetine ek olarak tavsiye edilmektedir. Google Reklam Yönetimi maliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

SEO Paketleri, anahtar kelime bazlı olarak fiyatlandırılmıştır. Ekonomik seo paketleri ve sınırsız kelimeli profesyonel seo paketleri seçeneklerimizden birini tercih ederek, seo çalışmalarını başlatabilirsiniz. SEO Fiyatları, Türkçe ve İngilizce olarak listelenmiştir. Bireysel, Kurumsal SEO Hizmeti, Bölgesel, Ulusal ve Uluslarası SEO Hizmetleri sunuyoruz. SEO fiyatlarımız tablo olarak aşağıda gösterilmiştir. Ayrıntılı bilgi almak için Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

TÜRKÇE SEO PAKETLERİ

SEO KODU TÜRKÇE SEO AYLIK
SEO.6  2 Anahtar Kelime  2.500 TL
SEO.5

 5 Anahtar Kelime

 3.750 TL
SEO.4

10 Anahtar Kelime

 5.000 TL
SEO.3

20 Anahtar Kelime

 7.500 TL
SEO.2

40 Anahtar Kelime

10.000 TL
SEO.1

50 Anahtar Kelime

12.500 TL
SEO.0 Sınırsız Anahtar Kelimeli SEO 15.000 TL

 

SEO 1. SAYFA NETİCE ODAKLI SEO PAKETİ
SEO.6 paketimiz netice odaklı seo paketimizdir. 6 aylık peşin ödeme yaparak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse, ilk 6 ay içinde ilgili kelimelerden birisi, Google aramalarında 1.sayfada listelenmediği takdirde, sonraki aylar için 1.sayfaya gelene kadar aylık hizmet bedeli ödemesi yapmazsınız.

Örneğin 10.ay içinde 1.sayfa oldunuz, 10. aydan itibaren aylık hizmet bedeli ödemesi yapmaya başlarsınız. Bir yıl içinde, 1.sayfa olamadığımız takdirde, kalan 6 ay içinde ödeme yapmazsınız. Kısaca kalan 6 ay için ücretsiz hizmet almaya devam edersiniz.

 

SEO DESTEK PAKETİ SEO UYUMLU İÇERİK ve LİNK İNŞASI HİZMETİ TEK ÖDEME
SEO Plus

SEO.Plus , mevcut seo paketleri ile birlikte veya seo paketlerinden bağımsız olarak satın alabileceğiniz, SEO destek paketidir. SEO.Plus paketi, tek seferlik ödeme yaptığınız bir seo destek paketidir.

18.750 TL
  • Toplamda 50 anahtar kelime kullanma imkanı bulunmaktadır.
  • Anahtar Kelime Yoğunluğu sınırlaması yoktur.
  • 50 adet 300 kelime , 25 adet farklı sitede ürün ve hizmet tanıtımı.
  • 100 adet site dışı, dış bağlantı oluşturma.
  • 50 adet link çeşitliliği oluşturma ve 25 adet farklı sitede dağıtım yapma.
  • Tek seferlik ödeme. Aylık hizmet bedeli ödemesi yoktur.
  • Aynı anda birden fazla seo destek paketi satın alınabilir.
  • Kendi bünyesinde seo çalışması yapanlar tarafından satın alınabilir.
  • Ekonomik seo paketlerine ek olarak, belli dönemlerde seo çalışmalarınızı hızlandırmak için, ek seo destek paketi olarak satın alınabilir.
  • SEO Plus paketi, seo uyumlu içerik ve dış bağlantı oluşturma hizmetidir. Hedeflenen ana anahtar kelimeler ve varyasyon anahtar kelimeler için, domain saygınlık değeri ve site için sayfa saygınlık değerinizin arttırılmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir. 1. sayfa odaklı seo çalışmaları için, netice odaklı seo paketi veya aylık hizmet bazlı seo paketlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

İNGİLİZCE SEO PAKETLERİ

SEO KODU İNGİLİZCE SEO AYLIK
SEO.6

 2 Anahtar Kelime

100 EUR
SEO.5

 5 Anahtar Kelime

150 EUR
SEO.4

10 Anahtar Kelime

200 EUR
SEO.3

20 Anahtar Kelime

300 EUR
SEO.2

40 Anahtar Kelime

400 EUR
SEO.1

50 Anahtar Kelime

500 EUR
SEO.0 SEO tüm site içeriği için geçerlidir. Sınırsız Anahtar Kelime. 600 EUR

 

Türkçe SEO Uyumlu İçerik ve Makale Fiyat
100 Kelime 125 TL
300 Kelime 250 TL
600 Kelime 375 TL

 

İngilizce SEO Uyumlu İçerik ve Makale Fiyat
100 Kelime   5 EUR
300 Kelime  10 EUR
600 Kelime  15 EUR

 

Atanmış Personel Hizmeti Fiyatı
Google Rehber ve Harita Kurulum Desteği 1.250 TL
Web Sitesi Ana Sayfa SEO Uyumlu Hale Getirme 1.250 TL
Web Sitesi Yazılım ve Güncelleme (1 Saat) 1.250 TL
Proje Bazlı İşler Diğer İşler (1 Saat) 1.250 TL

 

En Uygun Teklif Grubu

İstanbul : +90 216 640 27 55

Gsm Tel : +90 533 690 0 357

GSM Tel +90 553 690 0 357

 

Ekonomik SEO Paketi

Ekonomik SEO Paketi, başlangıç seviyesinde seo hizmeti almak isteyenler veya az sayıda anahtar kelime ürün ve hizmetleri için yeterli olan firma ve kişiler için idealdir. Ayrıca belirli bölgelerde ürün ve hizmet sunan, kısaca bölgesel yada yerel seo yaptırmak isteyen firma ve kişilerde aynı şekilde ekonomik seo paketlerinden yararlanabilir. Başlangıç seviyesinde seo hizmeti alan kişi ve firmalar, çoğunlukla seo hizmetinin faydalarını gördükten sonra, ekonomik bütçelerine göre daha üst seo paketlerine geçiş yapmaktadır.

Ücretsiz SEO Hizmeti

Ücretsiz SEO hizmeti zaman zaman satın alınan diğer ürün ve hizmetler ile birlikte teklif edilebilmektedir. Ayrıca ticari bir gaye gütmeyen kuruluşlar için aynı şekilde ücretsiz seo hizmeti önerilebilmektedir. Bazı firma ve kişiler sundukları diğer ürün ve hizmetlerin içine seo hizmetini dahil ederek, ücretsiz seo hizmeti verdiklerini iddaa edebilir. Ancak genel ticaret kurallarına göre, eğer sağlıklı bir seo hizmeti almayı düşünen ticari bir firma iseniz, doğal olarak ücretli seo paketlerinden birini tercih etmek isteyeceksiniz. Tabi ki, seo bütçesine ayrılan bütçe ve seo hizmeti neticesinde geri dönüş oranı ve yeni müşteri kazanılması, iş hacminin artması her firma için beklenen bir şeydir. Aynı zamanda her firmanın seo bütçesi farklı olacağı için ekonomik seo paketlerinden üst düzey profesyonel seo paketlerine, her firmanın farklı bir tercih yapması da olağandır. Ücretli seo paketleri ile iş hacminizi arttırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti, seo hizmetini kurumsal firmalardan aldığınız zaman yada kurumsal firmalara sunulan seo hizmetlerinde akla gelen bir terimdir. Tabi ki kurumsal bir firmadan seo hizmeti aldığınız zaman yararlanabileceğiniz birçok imkan bulunmaktadır. Kurumsal firmalarda seo çalışmalarında birden fazla kişi sizin seo çalışmalarınızla ilgilenir. Buda zaman ve emek bakımından karşılaştırıldığında, ciddi katkılar sağlar. SEO sektöründe, bireysel seo çalışması yapan yada freelance diye tabir edilen serbest çalışan seo uzmanları ve seo danışmanları bulunmaktadır. Eğer muhatap olduğunuz seo danışmanı veya seo uzmanı, seo konusunda gerekli bilgi ve becerilere sahip ise ve size ve firmanıza yeterli zamanı ayırabilecek ise, böyle durumlarda ilgili kişilerden sağlıklı bir seo hizmeti almanız mümkündür. Ancak e-ticaret siteleri gibi, binlerce sayfası, binlerce ürün ve hizmeti olan bir portal veya web sitesi sahibi iseniz, yapılacak bir sürü iş ve seo çalışması olacağından bu anlamda bakıldığında, ilgili kişinin tüm seo işlerini yapacak yeterli zamanı olmayabilir. Çünkü hepimiz insanız ve gün 24 saat. Bunun haricinde gerekli bilgi ve birikime sahip, kendi alanında uzman birçok seo uzmanı ve danışmanı seo sektöründe hizmet sunmaktadır ve serbest çalışan seo uzmanlarında da aynı şekilde, kurumsal firmalardan aldığınız kalitede seo hizmeti alma olasılığınız vardır. Kurumsal SEO Hizmeti sunan bir firma veya Bireysel SEO Çalışması yapacak bir kişi ile çalışmak tamamen sizin tercihlerinize bağlıdır. Belirtmek gerekir ki, kurumsal bir firma ile çalışmak birçok avantajı beraberinde barındırır. Kurumsal SEO hizmeti almak isterseniz, firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sınırsız Kelimeli SEO Paketi

Sınırsız Kelimeli SEO paketlerimizden web sitenizin içeriğinin tamamı için seo çalışması yapılmaktadır. Bu sayede web sitenizin içeriğinde geçen ve size artı bir değer katacak tüm anahtar kelimeler için google aramalarında üst sıralarda yer alma olasılığınız olacaktır. Eğer yeterli seo bütçeniz var ise, seo çalışmalarınız için sınırsız kelimeli seo paketlerimizi satın almanızı öneririz. Sınırsız Kelimeli SEO Paketleri kapsamında, web sitenizin seo uyumlu hale getirilmesi, domain saygınlık değeri ve sayfa saygınlık değerinin arttırılması, seo uyumlu makale veya içerik eklenmesi, kullanıcı deneyimini arttırıcı seo çalışmaları yapılması gibi birçok hizmet sunulmaktadır. SEO Hizmetleri ve SEO Paketleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO Hizmeti yada SEO Paketi fiyatlarımız, yapılacak seo çalışmasının büyüklüğüne göre değişmektedir. Ekonomik SEO Paketlerimiz olduğu gibi, sınırsız kelimeli profesyonel üst düzey seo paketlerimizde mevcuttur. SEO fiyatlarımızı, seo paketlerimizi inceleyerek değerlendirebilir ve detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.