SEO KODU TÜRKÇE SEO AYLIK
SEO.5

  3 Anahtar Kelime

1.500 TL
SEO.4

  6 Anahtar Kelime

2.500 TL
SEO.3

10 Anahtar Kelime

3.000 TL
SEO.2

20 Anahtar Kelime

3.500 TL
SEO.1

30 Anahtar Kelime

4.000 TL
SEO.0

Sınırsız Kelime. Tüm Site İçeriği için, seo çalışması yapılmaktadır.

5.000 TL
SEO.6 Hizmet Bedeli : 3.000 TL

Başarı Primi    : 15.000 TL

Anahtar Kelime : SEO.6 paketi kapsamında, arama neticesi 3 milyon ve altı olan anahtar kelimeler için hizmet sunulmaktadır. Arama neticesi daha yüksek olan anahtar kelimeler için sabit ödemeli aylık seo paketlerimizden birisinin satın alması gerekir.

Hizmet Bedeli karşılığında, hedeflenen anahtar kelimede 1.sayfaya gelene kadar maksimum bir yıl olmak üzere seo hizmeti sunulmaktadır. Hedeflenen anahtar kelime 1.sayfaya geldiği zaman, hizmet süresi tamamlanmış sayılır ve bir kez başarı primi ödenir. İlgili kelimenin 1.sayfada kalmaya devam etmesi için, düzenli seo yapılması gerekir. Bu nedenle, 1.sayfaya geldikten sonra, sabit ödemeli aylık seo paketlerimizden birisine geçiş yapmanız tavsiye edilmektedir.

 

DESTEK PAKETİ SEO UYUMLU İÇERİK ve LİNK İNŞASI HİZMETİ TEK ÖDEME
SEO Plus

SEO.Plus , mevcut seo paketleri ile birlikte veya seo paketlerinden bağımsız olarak satın alabileceğiniz, SEO destek paketidir. SEO.Plus paketi, tek seferlik ödeme yaptığınız bir seo destek paketidir.

 6.000 TL
  • Toplamda 50 anahtar kelime kullanma imkanı bulunmaktadır.
  • Anahtar Kelime Yoğunluğu sınırlaması yoktur.
  • 50 adet 300 kelime , 25 adet farklı sitede ürün ve hizmet tanıtımı.
  • 100 adet site dışı, dış bağlantı oluşturma.
  • 50 adet link çeşitliliği oluşturma ve 25 adet farklı sitede dağıtım yapma.
  • Tek seferlik ödeme. Aylık hizmet bedeli ödemesi yoktur.
  • Aynı anda birden fazla seo destek paketi satın alınabilir.
  • Kendi bünyesinde seo çalışması yapanlar tarafından satın alınabilir.
  • Ekonomik seo paketlerine ek olarak, belli dönemlerde seo çalışmalarınızı hızlandırmak için, ek seo destek paketi olarak satın alınabilir.
  • SEO Plus paketi, seo uyumlu içerik ve dış bağlantı oluşturma hizmetidir. Hedeflenen ana anahtar kelimeler ve varyasyon anahtar kelimeler için, domain saygınlık değeri ve site için sayfa saygınlık değerinizin arttırılmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir. 1. sayfa odaklı seo çalışmaları için, netice odaklı seo paketi veya aylık hizmet bazlı seo paketlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

 

SEO KODU İNGİLİZCE SEO AYLIK
SEO.5

 3 Anahtar Kelime

150 USD
SEO.4

 6 Anahtar Kelime

300 USD
SEO.3

10 Anahtar Kelime

600 USD
SEO.2

20 Anahtar Kelime

700 USD
SEO.1

30 Anahtar Kelime

800 USD
SEO.0

Sınırsız Kelime. Tüm site içeriği için çalışma yapılmaktadır.

1.000 USD
SEO.6 Hizmet Bedeli : 300 USD

Başarı Primi    : 3.000 USD

Anahtar Kelime : SEO.6 paketi kapsamında, arama neticesi 1 milyon ve altı olan anahtar kelimeler için hizmet sunulmaktadır. Arama neticesi daha yüksek olan anahtar kelimeler için sabit ödemeli aylık seo paketlerimizden birisinin satın alması gerekir.

Hizmet Bedeli karşılığında, hedeflenen anahtar kelimede 1.sayfaya gelene kadar maksimum bir yıl olmak üzere seo hizmeti sunulmaktadır. Hedeflenen anahtar kelime 1.sayfaya geldiği zaman, hizmet süresi tamamlanmış sayılır ve bir kez başarı primi ödenir. İlgili kelimenin 1.sayfada kalmaya devam etmesi için, düzenli seo yapılması gerekir. Bu nedenle, 1.sayfaya geldikten sonra, sabit ödemeli aylık seo paketlerimizden birisine geçiş yapmanız tavsiye edilmektedir.

 

SEO Peşin Ödeme İndirimi – Ücretsiz SEO Hizmeti Türkçe İngilizce
3 Aylık SEO Paketi   15 Gün   15 Gün
6 Aylık SEO Paketi   1 Ay   2 Ay
1 Yıllık SEO Paketi   2 Ay   2 Ay

 

Türkçe SEO Uyumlu İçerik ve Makale Fiyat
100 Kelime    40 TL +KDV
300 Kelime    80 TL +KDV
600 Kelime  120 TL +KDV

 

İngilizce SEO Uyumlu İçerik ve Makale Fiyat
100 Kelime  10 USD
300 Kelime  15 USD
600 Kelime  20 USD

 

Ticaret Hacmi İndirimi İndirim
1.000 TL ve üzeri işlemler  5%
2.000 TL ve üzeri işlemler 10%
3.000 TL ve üzeri işlemler 15%
4.000 TL ve üzeri işlemler 20%
5.000 TL ve üzeri işlemler 25%

 

Atanmış Personel Hizmeti Fiyatı
Google Rehber ve Harita Kurulum Desteği 590 TL
Web Sitesi Ana Sayfa SEO Uyumlu Hale Getirme 590 TL
Web Sitesi Yazılım ve Güncelleme (1 Saat) 590 TL
Proje Bazlı İşler Diğer İşler (1 Saat) 590 TL

 

En Uygun Teklif Grubu

İstanbul : +90 216 640 27 55

Gsm Tel : +90 533 690 0 357

GSM Tel +90 553 690 0 357

 

Ekonomik SEO Paketi

Ekonomik SEO Paketi, başlangıç seviyesinde seo hizmeti almak isteyenler veya az sayıda anahtar kelime ürün ve hizmetleri için yeterli olan firma ve kişiler için idealdir. Ayrıca belirli bölgelerde ürün ve hizmet sunan, kısaca bölgesel yada yerel seo yaptırmak isteyen firma ve kişilerde aynı şekilde ekonomik seo paketlerinden yararlanabilir. Başlangıç seviyesinde seo hizmeti alan kişi ve firmalar, çoğunlukla seo hizmetinin faydalarını gördükten sonra, ekonomik bütçelerine göre daha üst seo paketlerine geçiş yapmaktadır.

Ücretsiz SEO Hizmeti

Ücretsiz SEO hizmeti zaman zaman satın alınan diğer ürün ve hizmetler ile birlikte teklif edilebilmektedir. Ayrıca ticari bir gaye gütmeyen kuruluşlar için aynı şekilde ücretsiz seo hizmeti önerilebilmektedir. Bazı firma ve kişiler sundukları diğer ürün ve hizmetlerin içine seo hizmetini dahil ederek, ücretsiz seo hizmeti verdiklerini iddaa edebilir. Ancak genel ticaret kurallarına göre, eğer sağlıklı bir seo hizmeti almayı düşünen ticari bir firma iseniz, doğal olarak ücretli seo paketlerinden birini tercih etmek isteyeceksiniz. Tabi ki, seo bütçesine ayrılan bütçe ve seo hizmeti neticesinde geri dönüş oranı ve yeni müşteri kazanılması, iş hacminin artması her firma için beklenen bir şeydir. Aynı zamanda her firmanın seo bütçesi farklı olacağı için ekonomik seo paketlerinden üst düzey profesyonel seo paketlerine, her firmanın farklı bir tercih yapması da olağandır. Ücretli seo paketleri ile iş hacminizi arttırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

1.Sayfa SEO Hizmeti

Google aramalarında 1.sayfa olmayı düşündüğünüz herhangi bir anahtar kelime var ise, yani google aramalarında üst sıralarda listelenmek istiyorsanız, aylık hizmet bedeli ödemeli seo paketlerimizden yada 1.sayfa ol sonra öde, netice odaklı seo paketlerimizden birini tercih ederek hedefinize ulaşabilirsiniz. Aylık Sabit Ödemeli SEO Paketleri, Netice Odaklı SEO Paketleri ile karşılaştırıldığında daha ekonomiktir. Tüm seo paketlerinde amaç, talep ettiğiniz ilgili kelimelerde 1.sayfada listelenmeyi sağlayacak seo çalışmalarını içermektedir. 2 paket arasındaki en büyük fark, aylık hizmet bedeli ödediğiniz seo paketlerinde, ilgili kelimelerde 1.sayfa olmadan önce ödeme yapmaya başlamanızdır. Netice odaklı seo paketlerinde, seo maliyetleri yada seo fiyatları daha yüksektir ancak ödemenin büyük bir çoğunluğu 1.sayfa olduktan sonra yapılmaktadır. Her iki seo paketinde alacağınız hizmet kalitesi aynıdır. Yapılan tüm seo çalışmalarında en erken zamanda 1.sayfada listelenmek, bulunduğunuz sayfa konumundan daha ileri de bir yerde yer almanızı sağlamak yani ilerlemek amaçlanmaktadır. SEO Hizmeti, Kurumsal SEO Hizmeti olarak alınabileceği gibi, Bireysel SEO Çalışması mantığı ile de satın alınabilir.

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti, seo hizmetini kurumsal firmalardan aldığınız zaman yada kurumsal firmalara sunulan seo hizmetlerinde akla gelen bir terimdir. Tabi ki kurumsal bir firmadan seo hizmeti aldığınız zaman yararlanabileceğiniz birçok imkan bulunmaktadır. Kurumsal firmalarda seo çalışmalarında birden fazla kişi sizin seo çalışmalarınızla ilgilenir. Buda zaman ve emek bakımından karşılaştırıldığında, ciddi katkılar sağlar. SEO sektöründe, bireysel seo çalışması yapan yada freelance diye tabir edilen serbest çalışan seo uzmanları ve seo danışmanları bulunmaktadır. Eğer muhatap olduğunuz seo danışmanı veya seo uzmanı, seo konusunda gerekli bilgi ve becerilere sahip ise ve size ve firmanıza yeterli zamanı ayırabilecek ise, böyle durumlarda ilgili kişilerden sağlıklı bir seo hizmeti almanız mümkündür. Ancak e-ticaret siteleri gibi, binlerce sayfası, binlerce ürün ve hizmeti olan bir portal veya web sitesi sahibi iseniz, yapılacak bir sürü iş ve seo çalışması olacağından bu anlamda bakıldığında, ilgili kişinin tüm seo işlerini yapacak yeterli zamanı olmayabilir. Çünkü hepimiz insanız ve gün 24 saat. Bunun haricinde gerekli bilgi ve birikime sahip, kendi alanında uzman birçok seo uzmanı ve danışmanı seo sektöründe hizmet sunmaktadır ve serbest çalışan seo uzmanlarında da aynı şekilde, kurumsal firmalardan aldığınız kalitede seo hizmeti alma olasılığınız vardır. Kurumsal SEO Hizmeti sunan bir firma veya Bireysel SEO Çalışması yapacak bir kişi ile çalışmak tamamen sizin tercihlerinize bağlıdır. Belirtmek gerekir ki, kurumsal bir firma ile çalışmak birçok avantajı beraberinde barındırır. Kurumsal SEO hizmeti almak isterseniz, firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sınırsız Kelimeli SEO Paketi

Sınırsız Kelimeli SEO paketlerimizden web sitenizin içeriğinin tamamı için seo çalışması yapılmaktadır. Bu sayede web sitenizin içeriğinde geçen ve size artı bir değer katacak tüm anahtar kelimeler için google aramalarında üst sıralarda yer alma olasılığınız olacaktır. Eğer yeterli seo bütçeniz var ise, seo çalışmalarınız için sınırsız kelimeli seo paketlerimizi satın almanızı öneririz. Sınırsız Kelimeli SEO Paketleri kapsamında, web sitenizin seo uyumlu hale getirilmesi, domain saygınlık değeri ve sayfa saygınlık değerinin arttırılması, seo uyumlu makale veya içerik eklenmesi, kullanıcı deneyimini arttırıcı seo çalışmaları yapılması gibi birçok hizmet sunulmaktadır. SEO Hizmetleri ve SEO Paketleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO Hizmeti yada SEO Paketi fiyatlarımız, yapılacak seo çalışmasının büyüklüğüne göre değişmektedir. Ekonomik SEO Paketlerimiz olduğu gibi, sınırsız kelimeli profesyonel üst düzey seo paketlerimizde mevcuttur. SEO fiyatlarımızı, seo paketlerimizi inceleyerek değerlendirebilir ve detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.