SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings

Site Ekle

Moni BG

BERMA Macchine S.r.l.

IKA Laboratory Equipment and Processing Equipment

Sude Çiçekçilik

Transcan Uluslararasi Nakliyat

Reis Elektronik A.Ş.

Anc Ses Işık

Yurt Nakliyat

Deniz Yapı Sanayi Ltd Şti

Haksan Takım Tezgahları Makina ve San. Tic. Ltd. Şti.

Tezmaksan Makina Sanayi ve Ticaret A.ş

Unıcom Dış Tic. ve Kimya San.A.ş.

Contrast Endüstriyel Serigrafi

Yes Makina & Soğutma

Plastmak PVC Plastik İşleme Makinaları

Karasu Plastik

İstanbul Traktör Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Agt Ağaç Sanayi ve Ticaret A.ş

Laverda Tarım Makineleri San. ve Tic. A.ş.

Özçelik Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Melkuç Makine ve Teknik Malzeme

Fs Makina

Zetaş Kimyasal Ürünler Su Arıtma Sistemleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Özen Makina Endüstriyel Kuruyemiş Kavurma Makinaları İmalatı

Akdeniz Makina İnşaat İmalat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Engin Makina Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

Baba Gıda

Selçuk Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Tek Süt

Adana Kurabiyem Butik

Özen Duvar Kağıdı

Atıl Digital

Akdeniz Gemi Sanayi Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi

Ankara Çeviri Bürosu

Murat Plastik Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sardunya catering

Arsanmak makina

Shaoxing Fugang Tools Ltd

ALYA Tercüme ve Dil Hizmetleri

Atm Makina

Karden Sigorta Hizmetleri Ltd Şti

Onur Plastik Ambalaj San Tic Ltd Şti

Ekip Teknoloji Bilişim Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.

Transfer7 Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Merkez Servis İstanbul

Evtaş Nakliyat Ltd. Şti.

De -Tem Su Deposu İzolasyon

Koçak Dizayn Duvar Kağıdı

Detem Su Deposu

Kırımlı Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Ritz Music

Korkmaz Panel

BVT Karo Halı

Tekay Halı

Keçiören Nakliyat

Kısmet Cam Sanayi

Osel İlaç ve Sanayi A.Ş

GetYourGuide GmbH

Normo Metal Endüstriyel Mutfak Ürünleri İnş.San.Tic.Ltd.Şti.

Liveshoptr 

Reklam 

En Uygun Teklif Grubu olarak farklı sektörlerden binlerce firmaya hizmet sunuyoruz. Üyelerimizin ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve onlara yeni müşteriler kazandırmak, varolan iş potansiyelini arttırmak amacıyla farklı reklam kanallarını kullanıyoruz. Bu amaçla web sitemiz üzerinden oluşturulan ticari üyelik paketlerinde ücretsiz banner reklam alanlarını kullanıyor, grubumuza bağlı veya bağlı olmayan web sitelerinde banner reklam, metin reklam, onclick reklam, popup reklam yayını yapıyoruz. Ayrıca bünyemizde bulunan gazete ilan büromuz aracılığıyla yazılı medyada ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapıyoruz.

 

Google Adwords alt yapısını kullanarak ürün ve hizmetlerinizi dünyanın herhangi bir ülkesinde istediğiniz dilde yayınlamamız mümkündür. Örnek Türkiye pazarı içinde Türkçe reklam, yurtdışı için ingilizce içerikli reklam yada o ülkenin konuştuğu dil her neyse, ingilizce, fransızca, almanca, rusça, arapça, italya vb. ilgili dillerde ürün ve hizmetlerinizi banner reklam, görsel araçları ile yada arama motorunda yazılıp aranan kelimeler esas alınarak arama bazlı metin reklam şeklinde yayınlamamız mümkündür.

 

Google Adwords hesabınız bu konuda eğitimli personellerimiz aracılığıyla yönetilmektedir. Aylık reklam bütçenize göre Google Hesap Yönetim Bedeli adı altında hizmet bedeli alınmaktadır. Hizmet bedellerimiz ilgili tabloda gösterilmiştir. Google Reklam bedelleri tıklama bazlı veya gösterim bazlı ücretlendirilmektedir. Google her anahtar kelime için ilk sayfa maliyet bedeli göstermekte ve ilk sayfa bedeli ödeyen web sitelerinin reklamları 1.sayfada yayınlanmaktadır. Ancak firmalar birbirlerinden bağımsız olarak teklif vermekte ve en üst teklifi veren firmanın reklamı genelde üst sırada yer almaktadır. Web sitenizin kalite puanı vb. kriterler harcama maliyetlerinizi etkiliyebilmekte ve aynı kelime için farklı kalite puanlarına sahip siteler için, farklı harcama maliyetleri oluşabilemektedir.

 

Google Reklamlarınız yayınlanırken, reklamlarınızın hangi günlerde, hangi saatlerde yayınlamak istediğinizi belirleyebilir, cihaz tercihinde bulunabilir, bilgisayarda veya mobil cihazlarda reklamların yayınlanması gibi, bölge tercihinde bulunabilir, yani hangi ilde, hangi ülkede reklamlarınız yayınlasın vb. çok ayrıntılı tercihlerde bulunabilirsiniz. Google Reklam hesaplarınızda yapılması gereken bu tür ayarlamalar, personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kısaca tüm teknik konuları sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz, bunu yaparken de sizin tercihlerinize göre reklam panelinizde düzenlemeler yapıyoruz.

 

Google Reklamları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimizden bizi aramanızı rica ederiz. Ayrıca web sitemiz üzerinde, grubuma bağlı diğer web siteleri üzerinde yada bize ait olmamakla birlikte reklam anlaşmamız bulunan diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiz. Web sitesi reklam bedelleri site adresine göre değişmektedir, projenize en uygun fiyatlardırmayı yapıp sizi bilgilendirebiliriz. Genel Banner reklam bedellerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz, aynı şekilde reklam fiyatları tablomuzu incelyebilirsiniz. 

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER