SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings

Site Ekle

Simply Angelic

Truck Bedliner For Accessories

Cascade Portatif Süs Havuzları

Adres Patent Marka ve Patent Tescili

Öztaş Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

Medilife Sağlık Grubu

Gürel Tur

Unıcom Dış Tic. ve Kimya San.A.ş.

Yönmak Makina

Karataş Makina Dış Ticaret Limited Şirketi

Netmak Metal Makina Sanayi ve Ticaret Ltd Şti.

Ateş Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Gazi Özdemir Makina

Art Medikal ve Dental Ürünleri Pazarlama Dış Ticaret

İnfotek Test Ölçü Cihazları Tic. ve San. Ltd. Şti.

Anadolu Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Megasan Medikal Gaz Sistemleri Tıbbi Alet ve Cihazlar Saglık Ürünleri Ltd. Şti.

Topaloğulları Mak. San. ve Tic. A.ş.

Süper Stim Mak.San Tic Ltd Şti

Fimaks Makina A.ş.

Naturel Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Kargı Ambalaj

Elif Baharat

Kotanyı Gıda Pazarlama İth. İhr. Tic. Ltd Şti

Adana Çiçekçilik

Bornova Çiçekçilik

Bağcı Alabalık Tesisleri

Eker Süt Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Green Park Kartepe

Cihan Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

Medel Elektrik Elektronik Sanayi Limited Şirketi

Truva Evden Eve Nakliyat

Atek Makina A.Ş

Gerçek Tercüme Hizmetleri

Full Version Games

Yıldız Kundura Kalıbı San. ve Tic. Ltd. Şti.

Medikal, sağlık ve güzellik ürünleri

Clinic Lazer Güzellik Merkezi

Merkez Servis İstanbul

Aktepe Yıkım Hafriyat Enkaz Bina Yıkım

Rol Otomotiv Tic. Ltd. Şti.

Doğan Müzik Kitap Mağ.Paz.A.Ş.

Paşa Klasik Otomobil Kiralama ve Satış

Uzman Su Deposu

Burcu Halı

Muzaffer Mobilya

Vivense Mobilya

Enes nakliyat

Marmaris Köseoğlu Nakliyat

Marmara Patent

Seval Gıda

Evimtaş Nakliyat

Sarıgül Gıda

Alkatek Kamera Sistemleri

Laborsteel Laboratuvar Planlama ve Sistemleri

Acilex Ambalaj Sanayi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Mix Haber

Canlı Tv Türk

ENPO Endüstriyel Pnömatik Otomasyon Sistemleri 

Yeni Listelemeler


Hakkımızda
Özbey Hukuk Bürosu, 1956 yılında Avukat Cemal Özbey tarafından kurulmuştur.
Büroya 1984 yılında Av. Hasan Basri Özbey ve Av. Asuman Esin Özbey, 2009 yılında Av. Ülkercan Özbey İlhan, 2014 yılında Av. Mürsel B. Özmen de dahil olmuşlardır.

Özbey Hukuk Bürosu, bünyesindeki uzmanlık alanları ve iş bölümü ile tüm hukuk dalları ile ilgili danışmanlık ve dava takibi hizmeti verilmektedir. Ancak büromuz özellikle İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, Medeni Hukuk, Ceza Hukuku, Gayrımenkul Hukuku, Kat Mülkiyeti Uyuşmazlıkları, Ticaret Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında uzmanlaşmış durumdadır.

Özbey Hukuk Bürosu, tüm bu hukuki danışmanlık, sözleşmeler ve davalar kapsamında yabancı dilde de hizmet vermekte, her tür sözleşmenin yabancı dilde olarak hazırlanması, sorunların çözümü konusunda da yetkindir.

Özbey Hukuk Bürosu, karşılıklı güven çerçevesinde yukarıda belirtilen iş ve hizmeti titizlik ve özenle, Avukatlık Kanunu ve Meslek Kuralları çerçevesinde yürütmeyi vazgeçilmez bir ilke olarak benimsemiştir.

Kurucu Cemal Özbey, Ankara Hukuk Fakültesi’nden 1955 yılında mezun oldu. Vefat ettiği 1994 yılına kadar Ankara’da serbest avukatlık yaptı. Mesleki faaliyetlerini tazminat ve icra-iflas hukukunda yoğunlaştırdı.

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


Araç Kiralama hizmetinde daima yenilikci ve öncü olan Erc Rent A Car hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek ve kendisini daima yenileyerek mevcut hizmet veren firmalardan kendini soyutlamıştır. Sektörde yeni bir yapı oluşturmuştur, Rent a car Hizmetinde kaliteyi en üst seviyeye taşıyan firmamız sizler için daima çalışıp kendini yenilemeye devam edecektir.
 
 3 Gün ve Haftalık Araç Kiralama Hizmetimiz Başlamıştır. İletişim İçin Tel:0554 739 20 35

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


irmamızın genel olarak sektöre bakışını diğerlerinden farklı kılan , öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olmasıdır.Tüketicinin kayıtsız şartsız korunduğu globalleşen dünya ortamına PAKKO DİVANİ ; kalitesini devamlı arttırarak sizlere en iyiyi sunmayı hedef edinmiştir ve edinecektir. PAKKO DİVANİ ’nın kaliteli malzeme seçimini , yüksek oturma konforunu , estetik uyumu ve sağlamlık özelliklerini bir araya getirerek sunduğu koleksiyonlar tüketiciler tarafından beğeniyle kabul görmektedir. Engin tecrübe ve bilgi birikimini yapmış olduğu yeniliklerle de kanıtlayan firmamız bu kapsamda sektöre çok olumlu katkılar sağlamıştır. Hedefimiz ; herkesin bildiğini bilip , kimsenin yaptığını yapmama felsefesiyle , farklılığımızı devam ettirmek ; yurtiçi ve yurtdışında memnun edilmiş müşteri sayımızı arttırmaktır.


Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


Ekin Endüstriyel 2005 yılında Gıda ve içeçek ,enerji ,ilaç ,sanayi ve proses ,hvac ,endüstri ,denizcilik ve jeotermal , sektörlerine uzun soluklu mühendislik hizmetleri sunmak için plakalı, lehimli ve borulu eşanjör gibi ısı transfer ürünleri, boyler, paslanmaz tanklar , akümülasyon tankları , genleşme tankları, denge kapları, hava ayırıcılar ve tortu tutucular gibi basınçlı kaplar , daire giriş istasyonları , ısı istasyonları, pastörizatörler gibi paket sistemler ve pompa çeşitlerinin üretim ve satışını yaparak , hayallerinin peşinden gitmeye devam etti, kuruluşundan kısa bir süre sonra, yeni, yerli ve uzun soluklu çözümler üretmek adına tamamen Türk Mühendisleri tarafından Türkiye'de üretilen M.I.T (Made in Turkey) marka plakalı ısı eşanjörü ile Türkiye'de ısıtma soğutma adına bir ilk gerçekleştirerek mühendislik çözümleri üretmeye başladı

MIT marka eşanjörlerin ; Ekonomik ve sağlam olması, geniş servis ve bayilik ağına sahip olması, kolay temizlenebilmesi, uluslararası standartlara uygun olması, çok yüksek verimlilikle ısı transferi yapması ve en önemlisi Türk mühendisler tarafından bütün ayrıntılarıyla Türkiye'de üretilmesi gibi önemli özelliklerinden dolayı Ekin Endüstriyel tarafından üretilen Made in Turkey yani MIT, plakalı ısı eşanjörü kısa sürede Isıtma soğutma alanında öne çıkarak akla gelen ilk isim olmayı başardı.

Bununla yetinmeyen Ekin Endüstriyel ısı transfer ürünleri , basınçlı kaplar ,sıvı transfer ürünleri ve paket sistemleralanında yaptığı inovatif tasarımlarla dikkat çekerek dünya pazarına katkıda bulundu. Üretim aşamasında kaliteyi ve dayanıklılığı esas alan MIT markalı ürünler sektördeki diğer ürünlerden sıyrılarak en çok tercih edilen marka oldu.

Mühendislik çözümleri sunmak adına hiç durmayan Ekin Endüstriyel Türkiye’nin ilklerini gerçekleştirdi , Daha sıcak binalar ve tesisler için eşanjör ve tank ekipmanlarını ,daha sorunsuz sıvı transferi için pompaları , daha hijyenik çözümler için pastörizatörleri ve kusursuz ısıtmak için ısı istasyonlarını tasarladı ve üretti.

Ailelerimize ve yeni nesillere sıcak bir dünya sunmak adına ,başarıya ürünleriyle adım adım tırmandı. Çünkü ; Bütün ürünleri tek bir neden için doğmuştu .

MIT yeni nesillere yaşanılabilir bir dünya sunacaktı…


Ekin Endüstriyel

Yeni Nesil Mühendislik

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


Mobilya Sektöründe önemli yer tutan İnegöl'de; uzman ekibi, profesyonel işçiliği klasik tasarımları ile ileri teknoloji ve el emeğini birleştirerek koltuk-kanepe-oturma gruplarından oluşan ürün çeşitlerimizi sizlere sunmaktan mutluyuz.

Her modelimizin yüksek proje ve özel desinatörlerle her türlü zevk ve kültüre hitap edecek şekilde araştırma ve geliştirme departmanlarında ince detaylarına kadar titizle tasarlanmaktadır.

Ürünlerimiz uluslararası taşıma standartlarına uygun görülen paketleme malzemeleriyle ambalajlanıp sevkiyata hazır bir şekilde bekletilmektedir.

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER