SEO Hizmeti
 
 

Left Banners
Random listings

Site Ekle

HtR Travel and Tourism

Magne Motion

BMS Metal Proje San.Tic.Ltd.Şti.

Bursa Paktem Temizlik

Paşa Çiçekçilik

İstanbul Fuar Hizmetleri

Myc

Eraslan İnşaat

İl-Ka Taşımacılık

Yönmak Makina

Sisa Fabrika Malzemeleri İthalat, İhracat, Pazarlama Sanayi Ticaret Ltd.Şti

Keçoğlu Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yücer Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

İro Makina Tic.Limited Şirketi

Kadıoğlu Tarım Makineleri ve Yedek Parça

Bismak Makina Sanayi Bisküvi Gofret Çikolata Makinaları.

Yuncey Tarım Makineleri

Marmaris Cam Tur. Tic. San. İth. İhr.İnş. Ltd. Şti.

Karya Ambalaj ve Tanıtım Hiz. San.Tic.Ltd.Şti.

Şedele Matbaacılık ve Tic. Ltd.Şti.

Malkoç Tohumculuk ve Baharatçılık San. ve Tic. Limited Şirketi

Özgörkey Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş

Anı Bisküvi

Atıl Digital

Mardin Hafriyat

Okeanos Tercüme Bürosu

Bicaps

Arev Yapı Endüstrisi Tic. Ltd. Şti

Ebru Ambalaj

Sofra yemek üretim

SOM Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Hizmetler Tic. AŞ.

Dol-Mak Dolum Makinaları San Ve Tc Aş

Ortadoğu Endüstriyel Aydınlatma Enerji Otomasyon San.ve Tic.A.Ş

BT Isıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş

Çizim Matbaa

Ailem Sigorta Aracılık Hiz.Ltd.Şti

Özel Doğal Hayat Polikliniği

Evtaş Nakliyat Ltd. Şti.

Dekorpak İnşaat ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Bayer Evden Eve Nakliyat

Viaydi İzmir Oto Kiralama

Dahi Patent

Hayrioğlu Polyester Su Depoları

Uğur Soğutma

Büro Kırtasiye

Uzman Su Deposu

Akdağ- SW

Aba Yapı

Erciyes Taşımacılık

Özyıldız Nakliyat

Kız Yurtları Ankara

Tektaş İnşaat Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti.

Egemen Logictics

Bilir Basım A.Ş

UMF Antrepo

Doğa Yaşam Merkezi

JPC Otomotiv Ltd. Şti.

Araç Değer Kaybı

Himmetoğlu Nakliyat

Tüfekçioğlu Group  SEO Çalışmalarında Anahtar Kelime Yoğunluğu ne kadar önemlidir ?Kategori: İnternet    Eklendiği Tarih: Jan 1, 2017


SEO Hizmeti alan veya kendisi seo çalışması yapan birçok firma veya kişi bu terime rastlamıştır. Anahtar Kelime Yoğunluğu SEO Çalışmalarında hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmanıza yardımcı olabilir. Çünkü site içeriğiniz eğer özgün ise ve sattığınız ürün ve hizmetlere uygun bir web sayfanız varsa, muhtemelen sayfa içeriğinizdeki kelime yoğunluğu sizin ürün ve hizmetleriniz ile uyumlu olacaktır.

 

Örnek Ayakkabı satan bir firmanın web sayfasında muhtemelen birçok ayakkabı modeli ve ayakkabı modelleri hakkında bilgiler bulunması gayet doğaldır. Bu nedenle muhtemelen anahtar kelime yoğunluğu ayakkabı kelimesi ile alakalı olmalıdır. Peki sorulması gereken şu, bu oran ne olmalıdır ? Google kelime yoğunluğu ile ilgili belli bir oran yayınlamış değil, zaten böyel bir şeyin olmasını da bekleyemeyiz. Makul oran nedir derseniz çoğu seo hizmeti sunan firmalar, bu oranın %2-3 arasında rekabeti yüksek kelimeler için makul olduğunu kabul etmekle birlikte, google neticelerinde %5 ve daha fazla kelime yoğunluğu olan web siteleri bulunmakta ve bu sitelerde ilgili kelimelerde google arama neticelerinde 1.sayfada yer almaktadır. Burda önemli olan nokta şu, kelime yoğunluğunuzun web sayfasının içeriği ile orantılı makul bir değerden oluşmasıdır. Google'da keyword density tools veya keywords density checker yazarak veya kelime yoğunluğu kontrol, kelime yoğunluğu ölçme, anahtar kelime yoğunluğu ölçme araçları vb. arama kelimeleri yazarak birçok web sitesi bulmanız ve bu siteler üzerinden sitelerinizin verilerine ulaşmanız mümkün. Reklam içermemesi açısından burada herhangi bir web sitesi veya url yayınlamak istemedik.

 

Anahtar Kelime Yoğunluğunun Google sıralaması için tek etken faktör olmadığını belirtmek isterim. Söz konusu kelime yoğunluğu içeren anahtar kelimenizin sitenizin Başlık, Açıklama ve Anahtar kelime bölümleri ile de uyumlu olması size avantaj sağlayacaktır. Ayrıca web sitenizin tasarımınıza uygun olarak, web sitenizin kelime yoğunluğuna uygun H1, H2, H3, H4, H5, H6 tagları bu kelimenin veya kelime grubunun web siteniz içeriğinde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Eğer belli bir programlama bilginiz yoksa, web tasarım firmanızdan destek alarak bu işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki, SEO Hizmeti web tasarım bilgisi haricinde farklı bilgilerinde bilinmesini gerektiren başlı başına farklı bir hizmet grubudur, bu nedenle SEO Hizmeti sunan firmalardan profesyonel destek almanız hedeflerinize ulaşmanızı hızlandırabilir. 

 

Google neticelerinde bazen hiç seo hizmeti almadan bazı web sitelerinin 1.sayfada listelendiğini görürüz, doğal kelime yoğunluğu yapısı, özgün içerik, sosyal medya paylaşımları ve bu firmalar istemese de o firmalara kendi bilgileri dışında verilen linkler , firma rehberleri, haber siteleri vb. sitelerden alınan referans linkler, bu web sitelerini google'da 1.sayfaya taşımaya yetebilmektedir. Ancak rekabet oranını yüksek kelimeler için, bu tür örnekler çok azdır. Bunun sebebi bu sektörde çoğu firmanın profesyonel seo firmaları ile çalışmaları ve sıralamayı etkileyen birçok faktörde profesyonel destek almalarıdır. Google sürekli sıralama algoritması üzerinde düzenlemeler yapmaktadır. Bu nedenle firmaların SEO Hizmeti sunan kişi veya firmalardan destek almasının, mevcut sıralamalarını korumaları ve daha üst sıralara çıkmalarını sağlamaları nedeni ile doğru bir yaklaşım olduğunu düşünüyoruz. SEO Çalışmalarında Anahtar Kelime Yoğunluğu ne kadar önemlidir ?ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

İLGİLİ LİSTELEMELER
RIGHT BANNER