SEO Hizmeti
 
 Eklendiği Tarih: Dec 27, 2016; Kategori: Sigorta Sektörü
Araç Değer Kaybı
Daha Fazla Bilgi

Sigortam.net


Başlık: Sigortam.net
Kategori: Firmalar / Sigorta Sektörü
PageRank:
Eklendi: Mar 17, 2017
Semt, Yer: Ümraniye

Sigortam.net; online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı alanında Türkiye’de hizmet veren ilk ve en geniş platformdur, dünyada ise ilkler arasındadır.


Sigortam.net’in Tarihçesi
Sigortam.net, Access Turkey Capital Group ve Türkiye’de pek çok internet yatırımı yapmış olan iLab Holding’in kurucusu Mustafa Erhan Say’ın fikri ile filizlenerek hayata geçti. Bünyesinde pek çok internet projesini barındıran iLab Holding, yeni ve parlak projelere yatırım yapmayı sürdürüyor ve Türkiye’deki internet girişimciliğinin gelişimine katkıda bulunuyor. iLab Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren belli başlı internet girişimleri arasında; Kariyer.net, Gittigidiyor, Hangikredi, Cimri ve Unnado yer alıyor. 1999 yılında kurulan Access Turkey Capital Group ise, iLab’in yanı sıra başta emlak olmak üzere çeşitli sektörlere yatırım yapmayı sürdürüyor.

Sigortam.net’in ilk adımları için 2000 yılına, Türkiye’de internet girişimciliğinin henüz emekleme çağında bile olmadığı bir döneme gitmek gerekiyor. Girişimci ruha sahip, sigorta, dijital pazarlama ve bilgi teknolojileri konusunda uzman profesyonellerden oluşan bir ekibin bir araya gelmesiyle ilk adımlarını atmaya başlayan Sigortam.net, 27 Mart 2001’de T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nden Sigorta ve Reasürans Brokerliği ruhsatlarını aldı. 8 Mayıs 2001 tarihinde ise, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin sigorta ürünleri ve fiyatlarının karşılaştırmaya başlandığı ve bu niteliğiyle Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan www.sigortam.net internet sitesi yayın hayatına başladı. İlk online satışın yapıldığı 9 Mayıs 2001’den bu yana, Sigortam.net yüzbinlerce müşteriye en iyi fiyat ve en iyi teminatlarla kaliteli sigortacılık hizmeti sunmayı sürdürüyor.
Online ve Telefon Üzerinden Sigorta Karşılaştırma ve Satışı Alanında Türkiye’nin İlk ve En Geniş Platformu ve Dünyada İlk Sigorta Fiyatları Karşılaştırma Sitelerinden Biri

Türkiye’deki ilk sigorta fiyatları karşılaştırması ve satışı yapan platform olan Sigortam.net, kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut sigortası branşlarında Mayıs 2001’den bu yana teklif sunuyor ve satış yapıyor. 2014 sonu itibariyle 10 milyondan fazla karşılaştırma hizmeti sunan Sigortam.net, bu teklifleri sayısı 2.3 milyonu aşan müşterilere sunmuş bulunuyor.

Günümüzde başta İngiltere olmak üzere, Avrupa’nın birçok ülkesinde Sigortam.net iş modeli ile hizmet veren pek çok şirket bulunuyor. Online sigortacılık konusunda en gelişmiş pazar olan İngiltere’deki en büyük oyuncuların dahi, Sigortam.net’ten birkaç yıl sonra bu iş modeli ile hizmet vermeye başladığı düşünüldüğünde, sigortam.net’in, eşsiz hikayesiyle sadece Türkiye’de değil Avrupa çapında da ilk olma özelliği taşıdığı görülüyor. Zira Avrupa örneklerinin pek çoğunun 2007 yılı ve sonrasında kurulduğu bir gerçektir.İlgili Ürün ve Hizmetler


kasko,trafik.sağlık,konut,dask,hasar

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


4 Soruda Araç Değer Kaybı

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No 0 216 636 56 56
GSM - Cep -
Faks No 0 850 219 91 00

Adres Google Harita


Anel İş Merkezi Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:5 Kat: 2 34768 Ümraniye / İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com