SEO Hizmeti
 
  

Zaman Evden Eve Nakliyat


Başlık: Zaman Evden Eve Nakliyat
Kategori: Firmalar / Nakliyat ve Lojistik
PageRank:
Eklendi: Jan 31, 2016
Semt, Yer: Osmangazi

Modern taşımacılık olanakları, teknolojik alt yapısı ve güler yüzlü çalışanlarıyla Zaman Evden Eve Nakliyat için müşteri odaklı hizmet birinci önceliktir.

50 yıl’ı aşkın karayolu taşımacılığı yapan firmamız 1989 Yılında Bursa uluyol’da evden eve sektörel faaliyetine başlamış olan zaman evden eve taşımacılık tam 25 senedir geçmişten gelen birikimleriyle evden eve nakliyat alanında hizmet anlayışından taviz vermeyerek, sektörün Bursa Evden Eve Nakliyat firmaları arasında saygın bir yere gelmiştir.

Müşterilerilerimize; nakliye ihtiyaçlari dogrultusunda, sektörlerine özgü en dogru çözümleri, en dogru maliyetlerle üretmeyi ve is ortakligi anlayisi ile hizmet vermeyi görev biliyoruz. Günümüzde ev eşyasının maddi değerinin yanısıra siz müşterilerimiz için manevi değerlerininde yüksek olduğunu biliyoruz ve ülkemizde evden eve nakliye sektörü ve tasimacilikla ile ilgili bir standart bulunmamasina ragmen, firmamizin evden eve nakliyat sektörü içinde edinmis oldugu tecrübelerini uluslararasi standartta hizmet verdigi müsterileri ve hizmet ortakligi yaptigi birçok yabanci evden eve firmalari ile birlikte bir standarda oturtmus ve ülkemizde henüz bir "Evden eve nakliye hizmeti" ile ilgili bir egitim kurumu olmamasina ragmen personeline vermis oldugu teknik bilgi ve sektörün gerektirdigi tutum ve davranislar açisindan evden eve nakliyat sektöründe egitimci olmustur.

Taşınma işleminin demonte,paketleme,taşıma,yerleştirme,monte v.b. her aşamasını gözlemleyen ve eksiksiz yapılan işlemlerin sonunda içi rahat olarak bıraktıgımız her müşterimizin referans olacağını biliyoruz. Bildiğiniz gibi bursa evden eve nakliyat taşımacılık sektöründeki firma çokluğu ve kalite eksikliğinin getirdiği zaruri arayışları ve kafanızda oluşan soru işaretlerini ortadan kaldırabilmek için, Evden eve nakliyat taşımacılık sektöründe dün ve bugün vermiş oldugumuz hizmet kalitemizi yarın dahada yükseltebilmek için sektörün gerektirdiği teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve tam donanımlı son model araçlarımız, teknolojinin son noktasındaki teçhizat ve demonte ekipmanlarımızla taşınma aşamanızda sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Evden Eve Nakliyat , sektöründe işini bilen uzman kadromuz, tecrübelerimiz iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli sorunsuz evden eve nakliye eşya nakliyesi hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Yagmur Nakliyat yıllardır Evden Eve Taşıma Eşya Taşımacılık sektörü'nde profosyenel şehiriçi şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmet veren Ev, Ofis, işyeri, fabrika, piyano, fuar taşıma firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli fazla olan soylu lider titiz kaliteli nakliyat firması'dır. Çünkü işimizi gerektiği gibi size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz evden eve taşımacılık hizmeti sunarak yapıyoruz.İlgili Ürün ve Hizmetler


Bursa Evden Eve Nakliyat, Bursa Evden Eve Taşımacılık

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Samet Bey
Telefon No 0224 238 25 75
GSM - Cep 0536 733 96 16
Faks No -

Adres Google Harita


Hürriyet Mah. Uğur Sok. No:11/1 Osmangazi / BURSA

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com