SEO Hizmeti
 
  

Özdoğuş Nakliyat


Başlık: Özdoğuş Nakliyat
Kategori: Firmalar / Nakliyat ve Lojistik
PageRank:
-
Eklendi: Jun 21, 2014
Semt, Yer: İlkadım

Samsun Özdoğuş Nakliyat çalışanları minimum hata ve maksimum güvenceyle evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Samsun Özdoğuş Nakliyat olarak biz sizlerin değerli eşyalarınızı ve hatıralarınızı taşıdığımızın farkındayız. Eşyalarınızın her türlü nakliye sigortası (her türlü risk dahil olmak üzere) Samsun Özdoğuş Nakliyat tarafından yapılmaktadır. Sizlere başarılı bir Nakliye Hizmeti sunabilmemiz için taşıma öncesinde ekiplerimiz planlama, iyi bir koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapmaktadır.

Samsun Özdoğuş Nakliyat Şirketi gerekli sertifikalara sahip bir firma olarak yıllardır güvenle hizmet etmektedir.Evden eve taşımacılık sektöründe Samsun içi ve şehirler arası nakliyat işlerinizde kendine haiz elemanlarıyla birden çok servis noktasıyla sizlere hizmet etmektedir.
Samsun Özdoğuş Nakliyat olarak size doğru ,dürüst ve ekonomik hizmetler sunmayı yıllardır ilke edinmiş bir firmayız, evden eve taşıma işlerinize talibiz.Bu işte tecrübeliyiz . Bu referanslarımızla sabittir.

Samsun Özdoğuş Nakliyat eşyalarınızı nasıl taşır ? *Öncelikle kapalı araçlarla evden eve nakliyat araç yönetmeliğine uygun olarak düzenlenmiştir. * Evden eve taşıma işini yapan nakliyat elemanları ise bu işte tecrübeli elemanlardan seçilir.
Paketleme ,ambalajlama özel kutular ve izolasyon malzemeleriyle yapılmaktadır. *Her şeyden önce sizin evini güvenle taşımak için gerekli tedbirleri almaya çalışmaktayız.İlgili Ürün ve Hizmetler


Evden Eve Nakliyat, Evden Eve

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi -
Telefon No 0362 230 22 36
GSM - Cep 0532 220 92 58 / 0545 2057766 /0554 791 38 77
Faks No -

Adres Google Harita


İlkadım

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com