SEO Hizmeti
 
  

Gama Banyo Aksesuarları Kalıp ve Plastik San.Tic.Ltd.Şti.


Başlık: Gama Banyo Aksesuarları Kalıp ve Plastik San.Tic.Ltd.Şti.
Kategori: Firmalar / Mutfak ve Banyo
PageRank:
-
Eklendi: Feb 23, 2017
Semt, Yer: Başakşehir

Geçmişten günümüze kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız.1990 yılında Güvenin Kalıp adında, kalıpçılık sektöründe faaliyete başlayarak kısa sürede uzun mesafe kat edip kalıpçılık konusunda bir çok ilke imza atmış yaygın hizmet anlayışı ile 1996´dan itibaren GAMA BANYO EKSESUARLARI KALIP PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.unvanı ile kalıpçılık alanındaki uzmanlığını ürünle buluşturup plastik sektöründe de kısa sürede ispatlanmış ve bu sektörü patentle tanıştırmıştır. Banyo Aksesuar ve gider bölümünü oluşturan sifon gurubuna da birçok yenilik getirmiştir. Türkiye´de S sifonu ilk üreten ve piyasaya süren, tutamaçlı ve su sızdırmayan döner başlıklı yer sifonu buluşunu yapan, yıllarca kullandığımız taslı lavabo sifonunun contasız gövde ile sızdırmasını önleyen tasarımıyla isminden sıkça bahsettiren firmamız mamulde ve hizmetle daima kaliteyi ön planda tutarak her daim güvenilirliği ile birlikte anılmaktadır.Firmamızkuruluşundan bugüne kadar her zaman en iyiyi hedeflemiş olup günümüzde hedefine ulaşarak. Yeni tesisi Küçükçekmece 5400 m² lik bir alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

İnşaat sektörüne bağlı olarak çalıştığımız için kısıtlı olan hedef kitleye rağmen imalatını yaptığımız GAMA markalı ürünleri, Türkiye´nin her bölgesine dağıtmakla yetinmeyip pazarlamacı firmalar aracılığı ile yurt dışına ihracat yapmaktayız.

Gama hizmetle sınır tanımıyor ve imalatını yapmadığı ürünlerin pazarlamasını yaparak yine sizlere sunuyor.

Firmamız saygın müşterilerine modern tesis performansı yüksek, teknolojik makinelerimizle uzman kadromuzla ve her geçen gün ürün yelpazemizi genişleterek daha iyi hizmeti verebilmek için çalışarak. Her yenilikle ilklere imza atmanın gururunu taşımaktayız.

GAMA BANYO olarak eğer bizi tercih etmişseniz teşekkür eder. Bizi henüz tercih etmediyseniz seçiminizde size yardımcı olduğumuzu umarak tercihinizi tarafımıza yapmanızı temenni ederiz.İlgili Ürün ve Hizmetler


Bağlantı Elemanları, Boru Grubu, Gömme Rezervuar, Kapak Grubu, Kelepçe Grubu, Menfez Grubu, Rezervuar Grubu, Rezervuar İç Takımları, Sabunluk Grubu, Sifon Grubu,Troblen Grubu,Yer Süzgeçleri Grubu

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No +90 212 691 11 70
GSM - Cep -
Faks No +90 212 691 11 75

Adres Google Harita


Kayabaşı Mah.İstiklal Cad.No:366 Başakşehir / İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER