SEO Hizmeti
 
  

Seyran Koltuk


Başlık: Seyran Koltuk
Kategori: Firmalar / Mobilya
PageRank:
-
Eklendi: Mar 17, 2017
Semt, Yer: İnegöl

Seyran Koltuk kurucusu Bilal YARAN tarafından 1984 yılında İnegölde küçük bir işletme olarak üretime başladı.

Bir şirketin dönüm noktası, yönetim kadrosunun ortaya koyduğu vizyon ve stratejilerdir. Seyran, kısa, orta ve uzun vade hedeflerini; ilkeli, şeffaf, akılcı ve ahlaki değerler çerçevesinde belirlemiştir ve buna uygun olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bugün, Türkiye’nin lider koltuk üreticilerinden biri olarak global bir vizyona sahip, iyi eğitimli, profesyonel ekibimiz ve modern hizmet anlayışımızla, dünya çapında milyonlarca ev ve ofise 32 yıldır kaliteli ürünler sunmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz.
Seyran, üretim yaparak ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katma değer sağlar, tüm iş süreçlerinde iş etiğinden ödün vermez. Üretiminde; kalite, dürüstlük ve tutarlılık büyük önem taşır.

Seyran’nın en önemli varlığı insandır. Niteliği sürekli arttırılan, iyi eğitimli, disiplinli ve çalışkan personeliyle, kurumsal organizasyon piramidinde başarıya giden yolda insanı aktif unsur olarak gören, insan odaklı bir kurumdur. Bu bağlamda, çalışanların kanuni haklarına saygılı, mevzuata uygun çalışmayı ilke edinen, eğitim ve gelişimlerini önemseyen bir firma olarak sektörde büyük saygınlık kazanmıştır.

Yaşlı ve engelli müşterilerimize hitap eden “Medikal” ürünlerimizle müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştıracak mekanik aksamlı berjer ve koltuk takımları modellerimizi her geçen gün arttırıyoruz ve yeni ARGE çalışmalarıyla müşterilerimizin yaşam standardını yükseltmeyi amaçlıyoruz
Ürün çeşitliliği, kalitesi ve yenilikçi anlayışı ile sektörde modayı belirleyen seyran 45 ülkedeki satış noktalarıyla da her geçen gün dünya çapında bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Sevgi ve Saygılarımızla,

Yönetim Kurulu adına

Başkan

Mahmut Yaranİlgili Ürün ve Hizmetler


koltuk takımı,koltuk takımları

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Hünkar Koltuk Takımı

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Temsilcisi
Telefon No +90 (0) 224-714-8330
GSM - Cep -
Faks No +90 (0) 224-714-8329

Adres Google Harita


Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde No:5 İnegöl / Bursa – Türkiye

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER