SEO Hizmeti
 
  

Monaco Mobilya


Başlık: Monaco Mobilya
Kategori: Firmalar / Mobilya
PageRank:
Eklendi: Feb 20, 2017
Semt, Yer: Yukarı Dudullu

Monaco Mobilya, sektördeki 37 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor. Kuruluşundan bu yana, gelişen ve değişen moda anlayışına paralel olarak tasarımlarını sürekli yeniliyor ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile farklı siparişler için tasarımlar üretiyor.

Monaco Mobilya, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 5 bin metrekarelik fabrikasında, ileri teknoloji ve uzman kadrosuyla modern tarzda ev mobilyaları üretiyor. Merkez ofisi Modoko Sanayi Sitesi’nde yer alan Monaco Mobilya, yurtdışına açılma vizyonunun ilk adımı olarak 2007 yılında Bakü Azerbaycan’da ikinci mağazasını bünyesine kattı.

“MOZEN” markası ile büyüyor

Markalaşma yolunda önemli bir adım atarak “MOZEN” markasını oluşturan Monaco Mobilya, yenilikçi vizyonu ile dünyanın önde gelen üreticileriyle aynı kulvarda yer alıyor. Modern çizgisine değişen moda anlayışına paralel olarak avangart stilini de ekleyen Monaco Mobilya, yeni tarzını ilk kez 2011 İMOB Mobilya Fuarı’nda tüketicilerin beğenisine sundu.

Tuzla’da bulunan üretim merkezi ve Modoko’da ki showroomda gerek kalite anlayışı, gerekse geniş ürün yelpazesi ve satış sonrası desteği ile Monaco Mobilya, artık yalnızca modern mobilyanın değil aynı zamanda avangart stilinin de öncülüğünü üstlenmeye aday.İlgili Ürün ve Hizmetler


Mobilya

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No +90 216 364 21 78
GSM - Cep -
Faks No +90 216 314 25 90

Adres Google Harita


Modoko Sanayi Sitesi 3. Cad. No:239 Y. Dudullu – Ümraniye – İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER