SEO Hizmeti
 
  

Bilen Patent


Başlık: Bilen Patent
Kategori: Firmalar / Marka Patent
PageRank:
2/10
Eklendi: Nov 29, 2015
Semt, Yer: Bahçelievler

Sınai Haklar olarak isimlendirilen marka ve patent konuları her geçen gün daha da önem kazandığından ülkemizde patent-marka konularıyla ilgili profesyonel yardıma ihtiyacı olan binlerce firma bulunmaktadır.

Bilen Patent olarak bizler de bazıları Türkiye'nin en seçkin kuruluşları arasında yer alan müvekkillerimize (Oyak Renault gibi) gerek yurtiçi gerekse yurtdışı patent, marka ve endüstriyel tasarım tescilleri ve ilgili hukuki işlemler noktasında profesyonel danışmanlık vermekteyiz.

Bünyemizde Türkiye'nin seçkin uzmanları arasında yer alan Avrupa Patent ve de Patent ve Marka vekillerini barındırmaktayız. Ayrıca, ilgili mevzuata son derece hakim, Marka ve Patent vekili avukatlardan oluşan ve son derece sağlıklı çalışan bir hukuk kanadına sahibiz.

Diğer taraftan amacımız, esas işimiz olan müvekkillerimizin sınai mülkiyet haklarının idaresi konusundan asla taviz vermemek kaydıyla, sadece tescil yapan bir patent ofisi olmaktan ziyade, müvekkillerine çok geniş kapsamda hizmet verebilen bir danışmanlık firması olabilmektir.

Bilen Patent olarak bunu sağlamak için her biri konusunda son derece tecrübeli çözüm ortaklarından oluşan bir ağ kurduk ve bu sayede patent-marka konularının dışında hizmet sektörüne yönelik birçok konuda da etkin olarak hizmet vermekteyiz. Müvekkillerimiz, bu ağdaki firmalardan normal bedellerin çok daha altında bedellerle ve Bilen Patent güvencesiyle hizmet alabilme ayrıcalığını yaşamaktadır.İlgili Ürün ve Hizmetler


Patent Tescili, Marka Tescili

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No +90 (212) 603 20 02
GSM - Cep -
Faks No +90 (212) 603 20 92

Adres Google Harita


29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park Plaza 5 Kat: 4 D:50 Yenibosna, Bahçelievler / İSTANBUL / Türkiye

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER