SEO Hizmeti
 
  

Özismak İstif Makinaları San. Ve Tic. Ltd. Şti.


Başlık: Özismak İstif Makinaları San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Kategori: Firmalar / Makina
PageRank:
-
Eklendi: Feb 20, 2017
Semt, Yer: İkitelli

1992 yılında forklift servisi olarak ticaret hayatına başlayan firmamız bugün imal ettiği ve ithal ettiği ürünler ile çok yönlü çözüm üreten bir mühendislik firması haline gelmiştir.


HELI forklift, NOVA temizlik makinaları Türkiye distributoru olan firmamız, aynı zamanda SMZ markası altında birçok ürün imal etmektedir. Bu ürünler;

a) ÖZİSMAK İSTİF MAKİNELERİ

b) SMZ TEKSTİL MAKİNELERİ

c) SMZ ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

d) SMZ HİDROLİK YÜK PLATFORMLARI

e) SMZ OTOPARK SİSTEMLERİ

70 kişilik kadrosu ile İstanbul İkitelli de hizmet veren firmamız, ayrıca Samsun, Ankara, Bursa, Kayseri, Konya illerinde bulunan bayileriyle satış ve serviz hizmetini yürütmektedir.

Distributörü olduğumuz HELI marka forkliftler, Anhui Heli Co.,Ltd, firması tarafından Çin’de yaklaşık 1.500.000m2’lik bir alanda imal edilmektedir. Dünya forklift üreticileri sıralamasında ilk 10 da yer alan HELI, bugün kalitesini kanıtlamış ve dünyanın birçok ülkesinde önemli bir pazar payına sahip, sektörünün önde gelen firmalarındandır. 1t.’dan 45t’a kadar farklı kapasitelerde forklift imalatı yapan HELI, tüm kalite sertifikalarına sahiptir.

Yine, İtalya menşeli endüstriyel tip temizlik makineları Türkiye distributörü olan firmamız islak-kuru tip otomat ve süpürme makinelarını içeren geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Disributörlüklerimizin yanı sıra SMZ markası altında imal ettiği standart ürün ve özel imalatlarla sektörümüzde birçok firmaya çözüm ortağı olan firmamız, bugün sahip olduğu bilgi ve deneyimle ürünlerini USA, Rusya, Mısır, Kuveyt, Pakistan gibi dünyanın birçok ülkesini ihraç etmiş ve etmeye devam etmektedir.

İmalatlarımızı hidrolik ürünler ve akülü ürünler olarak sınıflandırmaktayız. 500kg’dan 50.000kg’a kadar hidrolik makaslı yük platformu ve hidrolik yük asansör imal eden firmamız yüzlerce referans ile kalitesini kanıtlamıştır.

Ayrıca akülü kompak forklift, akülü istif makinası, akülü yük taşıma ve römork çekme makinelarını standart olarak imal eden firmamız, bugün başta Türk ordusu olmak üzere, THY, Onur Air, MNG teknik gibi konusunda uzman olan firmalarca tercih edilen bir tedarikçi konumundadır.

Standart ürünlerimizin yanı sıra, ihtiyaca yönelik birçok farklı projeye imza atan firmamız, tüm tasarımlarını 3 boyutlu programlar kullanarak tasarlamakta ve ürünü imal etmeden tüm analizlerini yapabilmektedir.

Firmamız, ‘bu işi yaparsa Özismak yapar’ dedirten bir konuma gelmiştir. Hedefimiz bunun sürekliliğini sağlamak ve her zaman ilk akla gelen ve tercih edilen olabilmektir.İlgili Ürün ve Hizmetler


Helı Forklift Ve Depo Ekipmanları,Smz Forklift,Istif Makinaları Ve Transpaletler,Smz Akülü Çekici Ve Kamyonetler - Römorklar,Smz Makaslı Yük Platformları Ve Hidrolik Yük Asansörleri,Smz Forklift Ataşmanları,Smz Çalışma Platformları,Nova Temizlik Makinaları,Akülü Tren Ve Otobüs

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


CPCD 18 H2000 Serisi

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No 0 212 549 13 39
GSM - Cep -
Faks No 0 212 671 49 82

Adres Google Harita


İkitelli Org.San.Bölg. Dolapdere San.Sit. 25.Ada No.12 Pk.34306 İkitelli Başakşehir İstanbul / Türkiye

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER