SEO Hizmeti
 
  

Onare Endüstriyel Ambalajlama


Başlık: Onare Endüstriyel Ambalajlama
Kategori: Firmalar / Makina
PageRank:
-
Eklendi: Jun 19, 2016
Semt, Yer: Kâğıthane

"Onare® Endüstriyel Ambalajlama" olarak; çemberleme makineleri, ambalajlama çemberleri ve endüstriyel hasar önleyici sarf malzemeleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Amacımız: Firmanızın özellikle kolili ve paletli mal sevkiyatı sırasında mallarınızın hasar görmeden müşterinize teslimi için gerekli koruma önlemlerini almanızı sağlamaktır.

"Onare® Keşif Ekibi", firmanızın yükleme birimleri ile birlikte çalışarak, ürünlerinizin hasarsız bir şekilde müşteriye teslimi için kullanılması gereken en uygun ambalajlama ürününü tespit eder.

Onare®; çemberleme makineleri ve tüm plastik çemberlerle ilgili, dünyanın en büyük üreticileri ile Türkiye Sanayii arasında bir köprüdür.İlgili Ürün ve Hizmetler


Çemberleme Makineleri,Ambalajlama Çemberleri,Full Otomatik Çelik Çemberleme Makineleri,Poliproplilen(PP) Çemberler,Full Otomatik Plastik Çemberleme Makineleri,Dylastik(PP) Çemberler,Tam Otomatik Çember Makinesi,Polyester(PET) Çemberler,Yarı Otomatik Çember Makinesi,Polyester Lifli Çemberler,Havalı - Akülü Çemberleme Makinesi,Lifli Composit Çemberler,Manuel Çemberleme Makinesi,Yardımcı Ürünler

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No 0090 212 282 5434
GSM - Cep -
Faks No 0090 212 279 6595

Adres Google Harita


Seyrantepe Mahallesi Gülizar Sokak No: 16/B Kağıthane/İstanbul

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER