SEO Hizmeti
 
  

SRK Endüstriyel Isıtma Soğutma San.Tic.Ltd.Şti.


Başlık: SRK Endüstriyel Isıtma Soğutma San.Tic.Ltd.Şti.
Kategori: Firmalar / Isıtma ve Soğutma
PageRank:
-
Eklendi: Feb 20, 2017
Semt, Yer: Çiğli

Endüstriyel alanda faaliyet gösteren işletmelerin ,üretim hatlarında ihtiyaç duydukları soğutma suyunu sağlayan ve ortam havasının şartlandırılmasında kullanılan chiller soğutma gruplarının üretimini yapmaktayız.
Misyonumuz; verim artışı sağlayabilmektir.
Şüphesiz, enerji verimliliği sağlayabilmek işletmelerin üzerinde çalıştığı konuların başında gelmektedir.Fabrikalarda yıl boyu 24 saat elektrik enerjisi ile çalışan chiller soğutma gruplarının tükettiği enerjinin düşürülebilinmesi yani verimli soğutucular ile çalışılması her alanda ve her anlamda işletmelere önemli katkılar sağlar.Biz bizimle bu ortak bilinci paylaşan sizlerin üretimlerinizdeki verimliliği artırıyoruz. İzmir merkez fabrikamız , yurt içi ve dışındaki bayilerimiz ve yetkili servislerimiz ile biz olmayı sürekli kılabilmek için de belirli periyotlarda düzenlediğimiz kültür, eğitim ve bilgi paylaşım seminerlerimizi önemsiyoruz.
Ürün tasarım ve test işlemlerimiz, Mühendislik Hizmetleri Bölümümüzce yürütülmekte olup müşteri taleplerine göre özel chiller soğutma cihazlarıda üretiyoruz.
Ürünlerimiz;CNG Dolum Tesislerinde, Plastik, Ambalaj, Seramik, Süt, Şarap, Lazer, Galvanik, Kalıpçılık, Kauçuk, Baskı, Takım Tezgahları ve Kimya Endüstrisinde kullanılmaktadır.İlgili Ürün ve Hizmetler


Chiller, Chiller Soğutma, Su Soğutma Sistemleri


Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No 0 232 386 01 01
GSM - Cep 0 533 371 01 68
Faks No 90 232 386 01 30

Adres Google Harita


8901/3 SOK. NO:3 AV BALATÇIK Çiğli / İZMİR / TÜRKİYE

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER