SEO Hizmeti
 
  

Güvenal Kalıp Elemanları San. ve Tic. A.Ş.


Başlık: Güvenal Kalıp Elemanları San. ve Tic. A.Ş.
Kategori: Firmalar / Endüstriyel Ürün ve Hizmetler
PageRank:
-
Eklendi: Feb 21, 2017
Semt, Yer: Topçular

• Şirketimiz, 1976 yılında; İstanbul’da Kalıp sektörünün merkezi olan Süleymaniye’ de, kalıp sevdamızla faaliyetlerine başlamıştır.

• 1986 yılında; Güvenal, Eyüp / Topçular bölgesinde faaliyete geçirilerek, Bayrampaşa bölgesinde özellikle kalıp konularında çalışmalarını hızlandırmıştır.

• 1993 yılında; kalıp sektörüne katkı sağlamak amacıyla İtalya ve Almanya gibi ülkelerle hazır kalıp elemanları ithalatına başlayan şirketimiz bu konuda ülkemizin ilklerini başarmış olup sektöre yeniliklerle kaliteli ürün çeşitliliğini sağlamıştır.

• 1996 yılında; kalıp sektöründeki aksayan kalıp yüzeylerinin tesfiyesini iyileştirme ve yeni kalıp teknolojileri firması kurucumuz Hüseyin Avni TARAKÇIOĞLU’ nun üstün gayretleriyle kurulmuştur.

• Kalıp parlatma / yüzey polisaj ve sıcak yollukla ilgili çalışmalarına başlamış olup gelişimlerle sürmektedir.

• 2004 yılında; Güvenal Makina firmamız takım tezgahları satışlarıyla faaliyetlerine başlayarak sektöre katkı sağlamış, makine ve kesici takım konularında kalıp sektörüne yenilikler birlikteliğinde çeşitlilik katmıştır.

• 2008 yılında; sektörde yer alan üretici firmalara daha hızlı ve verimli hizmet etmek adına İkitelli ve Hadımköy şubelerimiz açılmış olup müşterilerine yakın hizmet vermektedir.

• 2010 yılında; Türkiye’ nin tüm sanayi bölgelerine teknik anlamda destek ve sağladığımız hizmetlerin kalitesini arttırmak amacıyla bölgelerde Home-Office çalışmaları ve ayrıca sürdürülebilir kalite kontrol modeline geçilmiştir.

• Ayrıca 2010 yılında Bilgi işlem ve yeni iletişim hizmetleri yatırımlarıyla Güvenal Shop internet satışlarında sektöre yenilik katmıştır.

• 2011 yılında; firmamız GTH markası adı altında Kalıp Elemanları üretimine (merkezleme elemanları) başlamış olup, bu süreçte AR-GE çalışmalarına da önemli yatırımlarıyla gelişimlerine devam etmektedir.

• 2013 yılında; firmamız kendi markamızla standart ve özel kalıp seti, ayrıca hazır taşlanmış plaka üretimine Kıraç Bölgesinde yüksek yatırımlar ile ekonomik ve hızlı modelini sektöre kazandırmıştır.

• 2014 yılında; Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. ile grup firmalarıyla ticaret ve üretimindeki ürünleri yurtdışına ihraç etmeye başlamıştır.

• 2015 yılı itibariyle Topçular – Kıraç – İkitelli ve Bursa şubelerimiz, GTH İmalat ve GTH Kalıp Setleri ve Güvenal Makina şirketlerimizle beraber Türkiye’ nin tamamına erişilmekte ve yurtdışı faaliyetlerimize de hız vermiş pozisyondayız.

Bugün sektöre önemli katkılarda bulunmaktan onur duymaktayız, işine kendini adayan Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. Aynı değerlerin vizyonunu taşıyan 2. kuşak sektöre çözüm ortağı olarak ( uygun kalıp fiyatları ) politikasında ülkemizde daha çok kalıp imalatı adına görev almış olup, desteklerinizle bu görevi artarak sürdürecektir, böylece milli sermayemiz de korunmaktadır. Bu serüvendeki tüm paydaşlarımıza saygılarımızı sunuyoruz.
İlgili Ürün ve Hizmetler


kalıp elemanları,teknik hırdavat,kesici takımlar,takım tezgahları

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


590KG Köprü Bağlantılı Kaplin Grup

DETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No 0 212 501 53 81
GSM - Cep -
Faks No 0 212 577 37 43

Adres Google Harita


Rami Kışla Cad. Emintaş 3 San. Sit. No: 56-57-58 P.K. 34055 Topçular - Eyüp - İSTANBUL - TÜRKİYE

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER