SEO Hizmeti
 
  

Tüfekçioğlu Group


Başlık: Tüfekçioğlu Group
Kategori: Firmalar / Araç Kiralama
PageRank:
-
Eklendi: Feb 16, 2017
Semt, Yer: Beşiktaş

TARİHÇE

Tüfekçioğlu’ nun temelleri 1948 yılında Trabzon’da atıldı. Uzun yıllarca İnşaat alanında ki başarısına 1998 yılında Oto Kiralama sektörünü de eklemesiyle, Turizm alanındaki ilk girişimini gerçekleştirdi. 2015 Yılında Transfer, Yat Kiralama ve Uçak Kiralama alanlarını da bir çatı altında toplamaya karar veren Tüfekçioğlu Ailesi, 2015 yılında Tüfekçioğlu Grup’u kurarak Türkiye çapında bir kurum olma yolunda en büyük adımı attı. 60 yılı aşkın başarı yolculuğuna Tüfekçioğlu unvanıyla kalite, konfor ve güven ile devam etmektedir. Bugün araç kiralama, transfer, yat kiralama ve uçak kiralama alanlarındaki markalarıyla birbirinden önemli başarılara imza atmaya devam etmektedir.

MİSYON

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ülkemizde ki tüm müşterilerimize, üstün nitelikli hizmet alternatifleri sunmak. Bu hedefi, gelişen ve kendini yenileyen insan kaynağımız, müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürdürülebilirliğe olan inancımız ile güvenilen bir kurum olarak başarırız.

VİZYON

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ülkemizin her köşesinde tanınmak, bilinmek, beğenilmek ve tercih edilmek. Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.İlgili Ürün ve Hizmetler


araç kiralama,oto kiralama,uçak kiralama,yat kiralama

Tüm Ürünleri Göster            Ürün Ekle | Hizmet Ekle


Araç KiralamaDETAYLAR


İlgili Kişi Müşteri Hizmetleri
Telefon No 444 4 104
GSM - Cep -
Faks No -

Adres Google Harita


Levent Mah. Çamlık Cad. Zambaklı Sk. No:3 Levent 34330 Beşiktaş-İstanbul-Türkiye

Teklif İste

www.teklifiste.enuygunteklif.com

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER