SEO Hizmeti
 
 

 

 

Reklam 

En Uygun Teklif Grubu, B2B İş Portalı, Firma Rehberi olarak ticari üyelerinin ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmakta, üyelerine yeni iş olanakları yaratacak çözüm önerileri sunmakta, ürün ve hizmet tanıtımı için, internet reklamcılığı ve reklam ajansı, gazete ilan bürosu olarak hizmet sunmaktadır. Türkiye'de ve dünyada 3000 den fazla firma ve kişiye hizmet sunmaktadır. Yurtdışı Piyasa Araştırması, Ürün ve Hizmet Tanıtımları, ingilizce dilinde gerçekleştirilmektedir.

 

En Uygun Teklif Grubu reklam portalı üzerinden 1000 den fazla sitede banner reklam yayınlamanız mümkündür. Aynı şekilde Google alt yapısı kullanılarak binlerce farklı dilde yayın yapan sitelerde banner reklamlarınızı yayınlamamız mümkündür. Sosyal Ağlarda Facebook gibi, Microsof Msn Messenger Reklamlarınızı yayınlayabilir, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabiliriz.

 

Banner Reklam linkimize tıklayarak daha ayrıntılı bilgi alabilir ve örnek banner reklam boyutlarını inceleyebilirsiniz yada Online Banner Reklam Verme Formu doldurabilirsiniz. Banner Reklam, Metin Reklam, Popup Reklam, Ziyaretçi Trafiği, MSN Reklam, Doğan Grubu Reklam ( Hürriyet, Milliyet vb. web sitelerine reklam ) , Adnet Reklam, Mynet Reklam, Facebook Reklam ve Google alt yapısını kullanarak içerik reklam, banner reklam vb. tüm reklam verme talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Eğer hazır bannerınız yoksa veya yeni bir tane daha hazırlatmayı düşünüyorsanız , banner tasarım bedeli karşılığında, standart banner veya flash animasyonlu banner hazırlayabilir ve size sunabiliriz.  

 

Tüm banner reklam boyutları için, gösterim bazlı reklam veya tıklama bazlı reklam seçenekleri mevcuttur. Yüksek banner reklam alımlarında ciddi indirimler uyguluyoruz. Banner Reklam fiyatlandırma tablomuzu incelemenizi tavsiye ederiz. İnternet Reklamcılığı konusunda ürün ve hizmetlerinizi tanıtıcı farklı projeler üretmemiz de mümkündür.

 

Türkçe, İngilizce veya farklı dillerde, dünyanın herhangi bir ülkesindeki kullanıcılara gösterilmek üzere ürün ve hizmetlerinizi tanıtıcı veya web sitenizi tanıtıcı metin reklamlar veya banner reklamlar yayınlamamız mümkündür.

 

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO hizmetlerimiz kapsamında, arama motorlarında istediğiniz anahtar kelimelerle arama yapıldığında, web sitenizin üst sıralarda listelenmesi için, web sitenizin yeniden düzenlenmesi, SEO optimizasyon çalışmaları yapabilir , ücretli ve ücretsiz reklam desteği sağlayabiliriz. En Uygun Teklif Grubu olarak 3000 den fazla firmaya internet reklamcılığı ve diğer alanlarda hizmet sunuyoruz, arzu eden firma ve kişilere referans amaçlı yüzlerce firma ve anahtar kelime verebiliriz, yılların deneyimi ve birikimlerimizden yararlanmak isterseniz, lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

Şifre Yenile Kayıt Ol
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER