SEO Hizmeti
 
  

 

Hizmet ve Servis Firmaları


Firmamız mersin ve çevresinde farklı marka ve modellerdeki spor aletlerinin bakım ve servis hizmetlerini sunmaktatır.

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


Türkiye'de ikamet tezkeresi, oturum izni, çalışma izni ve vatandaşlık kazanma talepleriniz profesyonelce karşılanmaktadır.Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren Aleyna Grup olarak biz, yabancıların Türkiye'de Oturma ve Çalışma İzinlerinin alınması, mevcut ikamet tezkerelerinin sürelerinin uzatılması konularında, şirketlere ve yabancı personelin kendilerine danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


Avcılar Arçelik Servisi, Büyükçekmece Arçelik Servisi, Esenyurt Arçelik Servisi, Bahçeşehir Arçelik Servisi, Küçükçekmece Arçelik Servisi, Beylikdüzü Arçelik Servisi,

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


1965 yılında kurulmuştur. Bu yıldan beri vinç sektöründe hizmet vermektedir.

Bu süreç içerisinde teknik bilgi birikimimizi; tecrübeli personelimizi daha iyiyi, daha güzeli, daha doğruyu bulmak için kullandık.

Riski sevmeyen; disiplin, dürüstlük, özveriye dayalı yapımızla başarılı çalışmalar yaptığımıza inanıyoruz. Bu sayede edindiğimiz büyük referanslar en büyük desteğimiz olmuştur. Biz de sizlerden aldığımız bu destekle daha farklı ve iyi hizmeti verebilmek için çabalıyoruz.


Ulaşılabildiği değil, ulaşılamaz gördüklerimizi hedef alarak 21. yüzyılın gelişmelerine ayak uydurmak, her türlü teknolojik gelişmeye açık, kalitede muhafazakar, sistemle ilgili iyileştirme faaliyetlerine açık, çözümlerde rasyonel, çalışmada esnek bir anlayışı ilke edinmek, Köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir


Avrupa Beyaz Eşya - Klima - Kombi Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri olarak İstanbul'un sadece AVRUPA YAKASIna hitabeden, uzman kadromuz ile 7/24 hizmet anlayışımızla sizlere en iyi teknik servisi vermeyi hedeflemekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında yapılan servis bakımlarında 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi verilmektedir.

Hizmetlerimiz; televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü, fırın, doğalgaz sobası, şohpen, kombi, klima, servisleri ve bakımı.

Listeleme Detayları Kırık Link Bildir

Listemeyi .. göre sırala : Alfabetik Tarih Tıklamalar Sıra    Artan | Azalan
ÜYE GİRİŞİ - MEMBER LOGIN
Kullanıcı Adı:
Şifre:

   Şifre Yenile  Kayıt Ol   
Gazete İlan Bürosu

Gazete İlan Bürosu

RIGHT BANNER